Lotnisko w Rzeszowie zaparkowanie samochodu

Ciekawe miejsca, ciekawe historie - forum nie tylko turystyczne :)

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, KF

Lotnisko w Rzeszowie zaparkowanie samochodu

Postprzez kslz » 11 kwietnia 2016, 06:35

Czy koło lotniska w Rzeszowie znajduje się jakiś parking, najlepiej z transferem na lotnisko w cenie. Wylot na tydzień czasu - zwykłe auto osobowe. Ile to może kosztować?
kslz
Obyty
Obyty

Re: Lotnisko w Rzeszowie zaparkowanie samochodu

Postprzez alka34 » 11 kwietnia 2016, 08:55

Zorientuj się jaka jest cena w parkingu z grupy Start. Mają dobre ceny, parkingi są w dobrym standardzie. Wprawdzie z Rzeszowa nie leciałam ale samochód zostawiałam na ich parkingach jak swego czasu leciałam na wycieczkę z Katowic i Krakowa.Koszt to jakies kilkadziesiąt złotych na tydzień. Czyli o wiele taniej niz na parkingu lotniskowym. Zresztą sam możesz się zorientować bo rezerwujesz miejsce przez strone internetową.
Jeszcze tutaj jest dobry artykuł o parkingach:
http://www.national-geographic.pl/kieru ... -najlepszy
alka34
Guru
Guru

Postprzez tatar » 11 kwietnia 2016, 08:56

alka34 napisał(a):Zorientuj się jaka jest cena w parkingu z grupy Start. Mają dobre ceny, parkingi są w dobrym standardzie. Wprawdzie z Rzeszowa nie leciałam ale samochód zostawiałam na ich parkingach jak swego czasu leciałam na wycieczkę z Katowic i Krakowa.Koszt to jakies kilkadziesiąt złotych na tydzień. Czyli o wiele taniej niz na parkingu lotniskowym. Zresztą sam możesz się zorientować bo rezerwujesz miejsce przez strone internetową.
Jeszcze tutaj jest dobry artykuł o parkingach:
http://www.national-geographic.pl/kieru ... -najlepszy

Dobra opcja z tym parkingami. Te przylotniskowe, to niemal wszystkie dają możliwość transferu na lotnisko.
tatar
Guru
Guru

Postprzez takjakby » 11 kwietnia 2016, 11:05

Na lotnisku w Rzeszowie masz darmowy parking przy terminalu.
takjakby
Bywalec
Bywalec

Powrót do Ciekowostki z Jasła i regionu