jaką kosiarka do trawy

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kool34
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwietnia 2016, 12:28

jaką kosiarka do trawy

Post autor: kool34 »

witam , jakiej firmy polecacie kosiarkę spalinową do trawy,
zbyszko
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2016, 12:43

Re: jaką kosiarka do trawy

Post autor: zbyszko »

Polecam kosiarki marki Faworyt.
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: jaką kosiarka do trawy

Post autor: ruda33 »

Tylko Briggsa kosiarka na 20 lat obudowa spadnie a kosiarka będzie chodzić .
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: jaką kosiarka do trawy

Post autor: _WHISKEY_ »

ruda33 pisze:Tylko Briggsa kosiarka na 20 lat obudowa spadnie a kosiarka będzie chodzić .
Potwierdzam. Silniki Briggsa nie do zajechania. U mnie 6 KM, chodzi 14-15 lat, olej zmieniam jak mi się przypomni, świeca pierwsza od nowości i nie chce się zepsuć, a chętnie wymieniłbym już na coś nowszego.
kool34
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwietnia 2016, 12:28

Re: jaką kosiarka do trawy

Post autor: kool34 »

Ja tylko mogę napisać .... kupiłem kosiarkę spalinową z napędem wiosną tego roku na przeciw dawnej panoramy , jest taki mały sklepik drewniany. Odkąd zakupiłem tam kosiarkę regularnie co 2 miesiące serwis i naprawa na dzień dobry po 1 miesiącu rozsypał się napęd na gwarancji kosztowało mnie to 60 zł bo nikt mi to wcześniej nie uprzedził że gwarancja obejmuje tylko silnik. Potem ciągłe problemy z odpalaniem i obrotami , dodam silnik brigsa ,albo
nie udany egzemplarz albo serwis?
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: jaką kosiarka do trawy

Post autor: T135 »

Odświeżam temat. Jaką polecacie kosę spalinową? Na działkę 0.5 Ha, jest trochę dzrzew i "przeszkód". Czy najlepiej kupić taniego chińczyka, do 400, dołożyć trochę i za 800zł coś lepszego, czy warto zainwestować i dać ponad 1000zł ? Czy warto kupować używane, np ściągane niby w "dobrym" stanie ze Szwajcarii. Chcę żeby parę lat posłużyła, będzie używana średnio raz na dwa tygodnie przez około 2-3 godz.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2017, 23:41 przez T135, łącznie zmieniany 1 raz.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: jaką kosiarka do trawy

Post autor: wieśniak »

Z komisu czasem można znaleźć coś ciekawego,ale mniej znane firmy też sobie dobrze radzą. Ja mam z firmy bizon , nie narzekam . Po kilku latach używania jedyne co się zepsuło to zakrętka od baku . Wielka trawa i małe drzewka znikają bd szybko gdy użyjesz noża a nie żyłki .
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: jaką kosiarka do trawy

Post autor: T135 »

dzięki za odpowiedź, a czy mógłbym prosić np. o jakiś link do tego typu kosy lub jakiś sklep godny polecenia gdzie warto się udać? Szczerze, jestem w tym temacie zielony, dlatego wdzięczny będę za każde sugestie.
macius5384
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwietnia 2021, 12:35

Re: jaką kosiarka do trawy

Post autor: macius5384 »

a czy ktoś ma kosiarkę robota? zastanawiam sie nad zakupem i nie wiem na co zwrócic uwage
ODPOWIEDZ