Opalanie kremami

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Opalanie kremami

Postprzez hendiger » 19 października 2016, 10:36

Hej, słoneczka naszego już nie będzie, a solarium to wyrok dla skóry. Ja jednak kocham opaleniznę, krem do opalania jakiś macie dobry, żeby nie zostawiał plam a dobrze się rozprowadzał i żeby ta opalenizna była równomierna i fajnie wyglądała, naturalnie.
hendiger
Bywalec
Bywalec

Re: Opalanie kremami

Postprzez igom » 19 października 2016, 17:28

Ja bym jednak poczekała do lata :)
igom
Guru
Guru

Postprzez Katarzyna55 » 28 października 2016, 12:53

Polecam producenta venita samoopalacz ale w spraju na bank po dobrym roztarciu nie będzie plam jak po kremach pomimo roztarcia w zgięciach są wyraźne przebarwienia.
Katarzyna55
Debiutant
Debiutant

Postprzez agnesska » 23 lutego 2017, 12:10

Co tydzień na solarkę? To katastrofa. Jak za kilka lat będziesz wyglądała jak pomarszczona purchawka. Zrozumiem max raz na miesiąc. Ja używam musu samoopalającego z st. moriz i nie chodzę na solarium, rzadko się smażę na słoneczku, ale chcę dłużej utrzymać gładką skórę.
agnesska
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez karola32 » 11 czerwca 2017, 11:54

tez kiedys korzystalam czesto z solarium. Ale po tym jak sobie poczytalam o dzialaniach ubocznych... stwierdzilam ze odpuszczam tak czeste wizyty :) dodatkowo pojawil sie problem z moja cera ;/ okazalo sie ze nie moge juz narazac jej na silne promienie i teraz w kazdy sezon pierwszy moj zakup na wyjazd to olejek. W ubieglym roku kupilam emulsje hipolaergiczna na ekobieca.pl i dziewczyny super efekt! rownomiernie sie opalilam, delikatnie, dodatkowo skora byla w switnej kondycji - nawilżona i taka świeża. Polecam na najbliższy sezon :)
karola32
Debiutant
Debiutant

Postprzez agnesska » 22 czerwca 2017, 10:07

No właśnie. Jakoś ciężko sobie wyobrazić skórę jak się chodzi co tydzień na solarium. Jakby koleżanka poszła na oglądanie skóry pod mikroskopem to by doznała szoku. Lepiej zdecydowanie używać samoopalacza, tym bardziej, że teraz to już jest taka rękawica do nakładania i nie ma śladów zacieków żadnych, to po co bez sensu sobie niszczyć skórę.
agnesska
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Powrót do Wolna strefa