Prezenty na święta

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Prezenty na święta

Postprzez mlekowa » 2 grudnia 2016, 12:13

Jeśli szukasz pomysłu na świąteczne prezenty, sprawdź serię Mintperfekt do higieny jamy ustnej! Niektórzy lubią praktyczne prezenty :)
mlekowa
Debiutant
Debiutant

Re: Prezenty na święta

Postprzez PosKam » 5 grudnia 2016, 13:13

mlekowa napisał(a):Jeśli szukasz pomysłu na świąteczne prezenty, sprawdź serię Mintperfekt do higieny jamy ustnej! Niektórzy lubią praktyczne prezenty :)

Niektórzy lubią dobre prezenty, nie koniecznie praktyczne.
Chociaż marze o własnym mieszkaniu, biorę udział w konkursie, może dostanę swoje marzenie. :padam:

Co będziecie kupować dla swojej rodziny?
PosKam
Początkujący
Początkujący

Postprzez karramba » 5 kwietnia 2017, 17:48

Niektórzy też lubią zabawne prezenty ;) dla nich idealne będzie http://balomania.eu
karramba
Debiutant
Debiutant

Postprzez portus » 7 kwietnia 2017, 11:41

ja wole dać praktyczny prezent, który wiem że sie przyda niż jakąś niespodziankę, która niekoniecznie spodoba się obdarowanemu
portus
Początkujący
Początkujący

Postprzez kater » 7 listopada 2017, 12:41

portus napisał(a):ja wole dać praktyczny prezent, który wiem że sie przyda niż jakąś niespodziankę, która niekoniecznie spodoba się obdarowanemu

Ma to w sumie sens. Wiele osób daje nieprzemyslane prezenty, z którymi osoba obdarowana często nie ma co robić. Potem takie prezenty lądują na allegro czy na serwisach sprzedażowych typu olx. Jesli nie znacie obdarowanej osoby na tyle aby kupić coś konkretnego albo jesli nie macie pomysłu to proponuję podarować coś słodkiego. Każdy lubi czekoladę.
W sieci są strony, na których mozna zamowić sobie czekoladki w naprawdę ciekawych kształtach. Na przykład tutaj:
https://chocorepublica.pl/
Obrazek
kater
Guru
Guru

Postprzez irek90 » 13 listopada 2017, 11:47

kater napisał(a):
portus napisał(a):ja wole dać praktyczny prezent, który wiem że sie przyda niż jakąś niespodziankę, która niekoniecznie spodoba się obdarowanemu

Ma to w sumie sens. Wiele osób daje nieprzemyslane prezenty, z którymi osoba obdarowana często nie ma co robić. Potem takie prezenty lądują na allegro czy na serwisach sprzedażowych typu olx. Jesli nie znacie obdarowanej osoby na tyle aby kupić coś konkretnego albo jesli nie macie pomysłu to proponuję podarować coś słodkiego. Każdy lubi czekoladę.
W sieci są strony, na których mozna zamowić sobie czekoladki w naprawdę ciekawych kształtach. Na przykład tutaj:
https://chocorepublica.pl/
Obrazek

Świetne :D
irek90
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Aneta1980 » 4 grudnia 2017, 16:05

Może dobrym prezentem dla nastolatka będzie tablica edukacyjna, taka jak ta.
Co o tym myślicie? Moim zdaniem to dobry pomysł na szybkie opanowanie materiału.
Aneta1980
Bywalec
Bywalec

Postprzez Mini9 » 26 października 2018, 10:14

A czy wręczając dzieciakom prezenty na Święta Bożego Narodzenia, również zakładacie na siebie stroje mikołaja? Moim zdaniem jest to bardzo fajna tradycja, którą warto podtrzymywać. My w zeszłym roku zamówiliśmy taki strój na https://happenings.pl/stroje-mikolaja - jak widać, wcale nie wiąże się to z dużym wydatkiem ;)
Mini9
Doświadczony
Doświadczony

Powrót do Reklamy, ogłoszenia