Najlepsza myjnia

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Najlepsza myjnia

Postprzez Kacper22 » 6 grudnia 2016, 22:13

Witam, tak jak w temacie poszukuje najlepszej myjni w Jaśle. Zależy mi na umyciu mojego dostawczaka i wiem, że nie wszystkie myjnie się do tego nadają. Z góry dzięki za odpowiedzi :)
Kacper22
Debiutant
Debiutant

Re: Najlepsza myjnia

Postprzez Esmeralda » 5 sierpnia 2018, 20:30

Najlepiej szukaj tej myjni bezdotykowej. Jest ich coraz więcej, a od razu można poznać po wyglądzie że to akurat taka. Zobacz sobie np. te które buduje firma Aspera. Z mężem tylko jeździmy do takiej, a nawet można też wziąć sobie rower itp. i też przy okazji umyć. Nie kosztuje to dużo, a bym nawet powiedziała że grosze. Samemu szybko można ogarnąć samochód, jest też opcja z woskiem. Także jeżeli martwisz się o swój samochód to tylko taka myjnia bezdotykowa.
Esmeralda
Początkujący
Początkujący

Re: Najlepsza myjnia

Postprzez kloszeryk » 25 września 2018, 17:52

Może to nie do końca myjnia, bo w sumie określiłbym ich po prostu SPA dla samochodów, ale z czystym sumieniem (i samochodem :D) mogę Ci szczerze polecić tę oto firmę: http://topmax.com.pl/myjnia-reczna/ moim skromnym zdaniem nikt nie zna się na rzeczy tak jak wlasnie oni, sa po prostu najbardziej profesjonalni
kloszeryk
Debiutant
Debiutant

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu