zla antykoncepcja

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

zla antykoncepcja

Postprzez Maniutek » 30 października 2017, 23:53

Dziewczyny pomocy :( Biore tabletki anty vibin mini juz od pol roku.. ciagle mam zawroty glowy mdlosci i bardzo dlugie okresy.. nie wiem czy zmieic tabletki czy moze przejsc na plastry.. mam juz dosc, chlopak ma mnie dosc, ze wszystkimi sie kloce... co robic? heeeeelp
Maniutek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Re: zla antykoncepcja

Postprzez wiolka666 » 31 października 2017, 09:59

Zapytaj lepiej gin ja mialam tak z tabletkami zawroty głowy mdlosci ale odlożyłam je odrazu i po tych innych jest lepiej moze trochę w dniach przerwy boli głowa ale to do zniesienia
wiolka666
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 31 października 2017, 13:33

Maniutek napisał(a):Dziewczyny pomocy :( Biore tabletki anty vibin mini juz od pol roku.. ciagle mam zawroty glowy mdlosci i bardzo dlugie okresy.. nie wiem czy zmieic tabletki czy moze przejsc na plastry.. mam juz dosc, chlopak ma mnie dosc, ze wszystkimi sie kloce... co robic? heeeeelp

Może do lekarza pójść?
dragoness
VIP
VIP

Postprzez justynastar » 31 października 2017, 19:30

Polecam Ci isc do gine i zrobic porzadne badania.. mialam to samo z poprzednimi tabletkami i okazalo sie, ze moj organizm ich nie toleruje. Teraz mam dobrana belare i wszystko jest git, ale jak sobie przypomne co przezywalam..
justynastar
Debiutant
Debiutant

Postprzez kotka » 1 listopada 2017, 00:04

ja mam akurat wkladke levosert po ktorej skutkow ubocznych nie ma bo dziala ona miejscowo.. ale wydaje mi sie ze u ciebie poprostu sa zle dobrane tabletki.. idz do lekarza
kotka
Początkujący
Początkujący

Postprzez człowiek z lasu » 1 listopada 2017, 00:50

Zwłaszcza, że Maniutek jest facetem. Włóżcie mu wkładkę, to może się przyda jako transmiter GSM.
człowiek z lasu
VIP
VIP

Postprzez igom » 14 lutego 2018, 08:30

To może wypadałoby pójść do ginekologa i powiedzieć mu, co się dzieje? Niech zmieni?
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez człowiek z lasu » 14 lutego 2018, 14:40

Co chcecie znowu Maniutkowi zmieniać u ginekologa?
człowiek z lasu
VIP
VIP

Postprzez świnia » 14 lutego 2018, 17:38

Moja znajoma która pracuje na oddziale urologicznym mówi że u nich oddział pełny od takich chorych na raka "nowoczesnych" paniusiów co chciały tabletami powstrzymać narutę.
świnia
Weteran
Weteran

Postprzez dragoness » 14 lutego 2018, 20:05

świnia napisał(a):Moja znajoma która pracuje na oddziale urologicznym mówi że u nich oddział pełny od takich chorych na raka "nowoczesnych" paniusiów co chciały tabletami powstrzymać narutę.

Na oddziale urologicznym paniusie z rakiem od antykoncepcji? Sorry, ale czy odróżniasz jeden otwór od drugiego?
dragoness
VIP
VIP

Postprzez piotrek » 21 lutego 2018, 20:44

Znam parę, która przez wiele lat brała takie tabletki na antykoncepcję. Teraz od 10 lat starają się o dziecko. Teraz wydali masę pieniędzy i czasu, a dziecka nie ma :( - tzn. jest zarodek, ale szybko obumiera. Wybór oczywiście należy do Ciebie. Osobiście uważam, że to jest żenująca głupota.
piotrek
VIP
VIP

Postprzez energia007 » 27 marca 2018, 11:15

Piotrek a jakie to niby ma znaczenie? Tabletki odstawione w zaden sposob nie wplywaja na pozniejsze problemy z zajsciem w ciaze.. ale jesli para zabezpieczala sie tyle lat to nie mieli swiadomosci ze maja problem... Ja mam dwojke dzieci, oboje planowani. Jako mloda dziewczyna bralam tabletki prawie 7 lat, w ciaze zaszlam na dwa miesiace po odstawieniu, po skonczeniu karmienia wrocilam do tabletek i dwa lata bralam belare. Potem odstawiona bo byla pora na drugie dziecko i po 4 miesiacach sie udalo.. Teraz od pol roku wrocilam do belary i jak widac zadnych skutkow ubocznych. Wiec jak nie znasz sytuacji piotrek to nie generalizuj bo gadasz glupoty
energia007
Debiutant
Debiutant

Postprzez babula » 2 kwietnia 2018, 12:30

trzeba się regularnie badać i obserwować ,szczególnie w przypadku gdy zmieniamy rodzaj antykoncepcji,
też miałam podobne problemy i lekarz zalecił zmianę ... rynek jest pełny tego typu produktów, trzeba tylko znaleść dla siebie odpowiedni

a propo tematu Piotra - antykoncepcji tabletkowej nie można ciagnąć w nieskończoność , lekarze zalecają odstawiać je na jakiś czas też znam kobiety które nie przerywały terapii i potem nie mogły zajśc w ciążę
babula
Debiutant
Debiutant

Postprzez strzala_amora » 30 maja 2018, 17:06

Kochana po co sie meczysz, sa to ewidentnie zle dobrane tabletki.. Koniecznie do lekarza po zmiane na inne. Ja chyba trzy razy zmienialam bo za kazdym razem bylo cos nie tak. Dopiero po vines moj organizm sie ustabilizowal a ja czuje sie o niebo lepiej i w koncu czuje sie jak kobieta
strzala_amora
Debiutant
Debiutant

Postprzez L3mon » 9 lipca 2018, 12:09

Lekarze powinni przede wszystkim robić badania hormonalne zanim przepiszą tabletki antykoncepcyjne, niestety prawie żaden tego nie robi i strzelają na oślep. Tez brałam tabletki jakiś czas, miało mi to pomóc w uregulowaniu okresów i złagodzić ból podczas miesiączki ii nic z tego. Więcej złego niż dobrego z nich miałam, już nie biorę hormonów i czuję się o niebo lepiej.
L3mon
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Powrót do Planeta kobiet