Stomatolog Anna Rzońca prywatnie

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Stomatolog Anna Rzońca prywatnie

Postprzez makatka » 18 grudnia 2017, 23:27

Witam, szukam informacji gdzie i w jakich godzinach przyjmuje Pani stomatolog Anna Rzońca i tak mniej więcej ile bierze za leczenie zęba np. czyszczenie plus plomba? Z góry dziękuję za informację :)
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: Stomatolog Anna Rzońca prywatnie

Postprzez kamil3 » 19 grudnia 2017, 00:25

POLECAM DENTAL CLINIC JASŁO pozdrawiam najlepszy dentysta w regionie naprawdę super oraz polecam też w Rzeszowie są dobrzy itd. oraz krosno jeśli chodzi o jasło to tylko DENTAL CLINIC nie ma nic dobrego w okolicach pozdrawiam

Wesołych swiąt :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez makatka » 19 grudnia 2017, 08:02

Ale ja nie pytałam o najlepszego dentyste tylko o konkretną osobę, na temat której sama wyrobiłam sobie już dawno własną opinię i właśnie do niej chce iść, więc jeśli ktoś zna odpowiedź na moje pytanie to proszę pisać a za opinie na temat innych podziękuje.
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez kamil3 » 19 grudnia 2017, 16:17

nie chodzę po badziewiach to nie wiem :) pozdrawiam chodzę tylko do najlepszych i najdroższych w POLSCE :) polecam pełen profesjonalizm warto sprawdzić

DENTAL CLINIC JASŁO GRUNWALDZKA 1
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez nando » 7 marca 2019, 14:02

Byłem ostatnio w http://www.astra-dent.pl/protetyka-katowice.php i powiem Wam, że jeżeli chcecie sobie zrobic implanty to tylko tu. Pełen profesjonalizm, zero bólu i generalnie świetne podejście. Wykwalifikowana kadra z uśmiechem na twarzy czyli tak, jak powinno byc we wszystkich gabinetach :)
nando
Bywalec
Bywalec

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu