Moda dla każdego

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Moda dla każdego

Postprzez sabinka8947 » 3 marca 2018, 18:34

Jeżeli szukasz strony, dzięki której możesz porównać produkty różnych sklepów, ponadto chcesz znaleźć porady dotyczące mody, longfashion.pl jest tym, co cię zainteresuje.
sabinka8947
Debiutant
Debiutant

Re: Moda dla każdego

Postprzez Mini9 » 10 maja 2018, 10:00

Dzięki za polecenie :) Czytam ostatnio sporo stron i blogów o modzie, jednak nigdzie jeszcze nie znalazłam odpowiedzi na pytanie, jakie będą modne sukienki w sezonie wiosna-lato 2018? Czy nadal będą to sukienki długie, do kostek, czy może powróci moda na sukienki mini? Szczerze powiedziawszy ja dużo lepiej czuję się w krótkich sukienkach, więc nie obraziłabym się, gdyby to one wróciły do łask :)
Mini9
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: Moda dla każdego

Postprzez jolka91 » 18 maja 2018, 11:55

Dokładnie ja również latem bardziej staram się wybierać sukienki nieco krótsze, ciekawe propozycje znalazłam na ZOiO. Ale tak na prawdę wszystko zależy od tego jaka pogoda. Według mnie w tym roku powróci moda na sukienki mini. Lecz wiemy jaka jest moda potrafi nas zaskoczyć. ;)
jolka91
Początkujący
Początkujący

Powrót do Reklamy, ogłoszenia