Szukam „nietypowego” ogrodnika

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Szukam „nietypowego” ogrodnika

Postprzez Guliwer » 19 kwietnia 2018, 14:40

Szukam ogrodnika, który swoją pracę traktuje jak prowadzenie projektu. Nie ukrywam, że wstępne prace wykonała ekipa, która „uciekła” za granicę, więc w pewnym sensie chodzi o kontynuację. Zatem jak należy się domyślać, nie zależy mi na wykonaniu prac, odejściu i zapomnieniu o temacie.

Idealne propozycja współpracy to opieka przez 2-3 dni w miesiącu, otwarta głowa, praca twórcza, a nie odtwórcza. W przypadku większych prac (zakładanie 40 arowego trawnika) - praca kontraktowa.

Zasadniczo nie posiadam narzędzi, aczkolwiek sprawa jest otwarta i pozostaje do omówienia.

Jeszcze raz podkreślam, nie zależy mi na stylu pracy: „Janusz zrobił swoje i poszedł.”, tylko na wieloletniej współpracy.

Oferty proszę składać na PW.
Guliwer
Początkujący
Początkujący

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu