Nowy Styl - światowa firma - opinie

Wydarzenia i komentarze z Jasła

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Nowy Styl - światowa firma - opinie

Postprzez Charlie_P » 31 maja 2018, 22:59

Nowy Styl jest liderem w wielu dziedzinach na całym świecie. Ciągle dostaje statuetki i wyróżnienia z całego świata. Właściciele włączają się w czołówkę najbogatszych Polaków. Ciekaw jestem czy te wszystkie światowe statuetki, odznaczenia i osiągnięcia przekładają się na światowe zarobki...bo jak doszły mnie nieoficjalne słuchy, to wiele osób w Nowym Stylu zarabia najniżsża krajową. A zdecydowana większość zarabia poniżej 2000zł na rękę... jeśli byłaby to prawda, to jest to po prostu skandal... i tą sprawę trzeba będzie nagłośnić, zwłaszcza wśród tych, które te "statuetki" i "uznania" przyznają.... Ale może to tylko pogłoski?
Charlie_P
VIP
VIP

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Postprzez Laura Diaz » 1 czerwca 2018, 10:30

Jaki skandal? Skoro najniższa krajowa jest legalna, to można tyle płacić, i żadnego przekrętu w tym nie ma. Druga sprawa, nikt nikogo łańcuchem nie przykuł do danego miejsca pracy. Można szukać gdzie indziej, za lepsze pieniądze. Można się przeprowadzic do innego miasta. Albo podnieść kwalifikacje i szukać czegoś innego. Ale fakt, najłatwiej jest narzekać. Tak dlugo, jak będą chętni do roboty za 2000, tak długo takie pieniądze będą płacone, nie wieksze. Jest popyt, jest podaż, proste.
Laura Diaz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Jozin.1 » 1 czerwca 2018, 15:39

Charlie_P napisał(a):Nowy Styl jest liderem w wielu dziedzinach na całym świecie. Ciągle dostaje statuetki i wyróżnienia z całego świata. Właściciele włączają się w czołówkę najbogatszych Polaków. Ciekaw jestem czy te wszystkie światowe statuetki, odznaczenia i osiągnięcia przekładają się na światowe zarobki...bo jak doszły mnie nieoficjalne słuchy, to wiele osób w Nowym Stylu zarabia najniżsża krajową. A zdecydowana większość zarabia poniżej 2000zł na rękę... jeśli byłaby to prawda, to jest to po prostu skandal... i tą sprawę trzeba będzie nagłośnić, zwłaszcza wśród tych, które te "statuetki" i "uznania" przyznają.... Ale może to tylko pogłoski?

Dla kolegi widać komuna się jeszcze nie skończyła....
Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez piotrek » 4 czerwca 2018, 18:00

A ja nie wiem dlaczego @Charlie_P chce to nagłaśniać? Najwyraźniej dla ludzi pracujących w Nowym Stylu, ich wypłaty są motywacją do przychodzenia do pracy, tym bardziej gdy słyszą że pracują w firmie, która "Ciągle dostaje statuetki i wyróżnienia z całego świata". Są wystarczająco dumni, i zadowoleni z tej pracy :)

Kiedyś, to było nazywane wyzyskiem, a teraz jest przychodzeniem do pracy, także w osyPANym nagrodami Nowym Stylu :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
piotrek
VIP
VIP

Postprzez Charlie_P » 4 czerwca 2018, 22:10

Laura, Jozin, Piotrek . No macie racje, z tej strony na to nie patrzyłem. Fakt - to wina ludzi. Ale z drugiej strony, szanująca się firma nie powinna takich groszy płacić - choć jest to dozwolone. Tym bardziej, jeśli podbija światowe rynki.. przecież wizerunek firmy też jest bardzo ważny i gdyby poważni inwestorzy dowiedzieli się, że ludzi się traktuje jak tanią siłą roboczę i zarabiają śmieszne pieniądze w niby tak "renomowanej" firmie... myślę, że to jednak wpływa na prestiż firmy. Według mnie firma solidna, dobra to firma, która po pierwszy wykonuje porządny jakościowo produkt, po drugie szanuje pracowników, sprawia, że pracownicy są usatysfakcjonowani swoją pracą..... Ale to może tylko ja. Najlepiej zatrudnić ukraińców, którzy będą robić za 1500zł... a potem firma zgarnia statuetki....... Właściciele Nowego Stylu gdyby każdemu pracownikowi w Jaśle płacili co miesiąc 500zł więcej......... nie zbiednieliby ani trochę..... wymiana oleju w ich helikopterze w ciągu roku kosztuje wiecej.
Charlie_P
VIP
VIP

Postprzez piotrek » 4 czerwca 2018, 22:36

A czy Tobie przeszkadza kupując chiński wyrób, taka świadomość że np. kupioną zabawkę składało smutne chińskie dziecko? Nie, patrzysz na cenę. Zapewniam Cię, że poważni inwestorzy patrzą tylko na zyski, im bardziej poważni, tym uważniej patrzą - od tego zależą ich premie za znakomite wyniki finansowe powierzonych pieniędzy do "inwestowania" :) Pokaż mi FIRMĘ z "prestiżem", może być w Galerii Jasło, która sprzedaje ciuchy szyte np. w Anglii czy w Niemczech przez miejscowych, dobrze zarabiających pracowników. CCC - Cena Czyni Cuda, przestajesz być wrażliwym. Czego oczy nie widzą, tego kupującemu nie żal ;)
piotrek
VIP
VIP

Postprzez Jozin.1 » 4 czerwca 2018, 23:45

Charlie_P napisał(a):Właściciele Nowego Stylu gdyby każdemu pracownikowi w Jaśle płacili co miesiąc 500zł więcej......... nie zbiednieliby ani trochę..... wymiana oleju w ich helikopterze w ciągu roku kosztuje wiecej.

Chyba nie za bardzo wiesz co piszesz....

Mam dla Ciebie propozycję: załóż swoją firmę, zatrudnij pracowników i płać im po 3 tysie do rączki co miesiąc... Kto bogatemu zabroni ??? ;)
Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez piotrek » 5 czerwca 2018, 11:53

Jozin.1 napisał(a):Mam dla Ciebie propozycję: załóż swoją firmę, zatrudnij pracowników i płać im po 3 tysie do rączki co miesiąc... Kto bogatemu zabroni ??? ;)

Do tego dwa tysie za prestiż
piotrek
VIP
VIP

Postprzez Wanda111 » 25 czerwca 2018, 01:46

Jeśli szukasz profesjonalnego trenera w stolicy Wielkopolski to mam coś specjalego. Przedsiębiorstwo proupsolutions.pl to 2 popularne psycholożki z zakresu wsparcia biznesu. Umów się z nimi i zdecyduj się na więcej. Te Panie potrafią sporo odmienić w twoim prywatnym przedsiębiorstwie. Świadczą wszystko - od analizy po szkolenia FRIS.
Wanda111
Debiutant
Debiutant

Powrót do Nasze miasto