Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Postprzez luc_ponownie » 29 stycznia 2019, 16:27

żbik napisał(a):Nazwa tematu jest oksymoronem. Ale jeśli chcesz, to możemy kontynuować w nieco zmodyfikowanej formie - "dyskutowanie z "prawicowcami" tj. debilami"

Wybacz komuszku,ale ja z tobą dyskutować nie będę bo gdybym wymienił producentów tego czym porządny Polak dyskutować powinien się z komunistami to dostał bym minimum 10 lat za "mowę nienawiści".

Mosz(e)nicki napisał(a):Islamskich i rodzimych ekstremistów prawicowych łączy nienawiść do tych samych wartości - liberalizm, demokracja, tolerancja. Tak, tak, zaraz ktoś zrobi mi „wyklad” o „tolerancjonizmie”...

Owszem,nienawidzę tych rzeczy,ale sprecyzujmy o co chodzi w tych definicjach:

Liberalizmu - tak ale zdefiniowanego de facto jako Marksizm który z liberalizmem klasycznym NIE MA NIC WSPÓLNEGO - i jest zbrodniczą ideologią która w XX wieku zabiła ponad 100 milionów ludzi.
Demokracji - tak,ale tej "ludowej", a wiadomo,że "demokracja i "demokracja ludowa" mają tyle wspólnego co krzesło i krzesło elektryczne - o czym zresztą przekonaliśmy się jako Polacy
Tolerancji - tak, ale tej znanej jako "tolerancja represywna" i polega na wymuszaniu akceptacji dla działań skrajnej lewicy i represje wobec uczciwych ludzi - szczególnie konserwatywnej prawicy.

Jeśli chodzi o Islam - on walczy raczej z prawdziwymi demokracją,liberalizmem i tolerancją - tym czym one są naprawdę a nie w nowomowie.I właśnie to "prawica" broni PRAWDZIWYCH demokracji,liberalizmu i tolerancji.

Że plotę bzdury ? Komuniści zatrudnieni w google w ramach parytetów wojują ze słowem rodzina:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6605539/Google-staff-complained-word-FAMILY-offensive-homophobic-referring-children.html?fbclid=IwAR11ELJkNRgZhRIdd8MUBvelCoh-wTfXKDTL-xTAjQhGK5D4h2n2NhG13fs

Mosz(e)nicki napisał(a):A pyskaczom chce powiedzieć, ze gdyby tylko pochodzenie żydowskie przekładało się na sukces finansowy, to już dawno by go szukali u siebie na wyścigi.

Nie samo pochodzenie a również żydowska tożsamość i nie tylko - czy nie jest tak,że samozwańczy "naród wybrany" pozwolił równie samozwańczej "rasie panów" wyeliminować swoją biedotę jako "niepełnowartościową rasowo" ? Tak,przecież żydzi z USA nie zamierzali przyjąć swoich rodaków którzy uciekali przed Niemcami - żydowską biedotę.Woleli pozwolić,by Niemcy ich wykończyli w Auschwitz i innych obozach. Jest to zresztą chyba powód dla którego szybko wybaczyli to Niemcom,za to Polakom nie mogą wybaczyć tego,że najwięcej ich rodaków ratowali. Wiecie jak żydzi nazywają ocalałych z holokaustu rodaków ? "Mydło"... Żeby nie było,że wymyśliłem:
https://www.wprost.pl/504217/Wstydliwy-Holocaust-Zydzi-z-Izraela-nazywali-tych-ktorzy-przezyli-Auschwitz-mydlem
luc_ponownie
Guru
Guru
 
Posty: 132
Dołączył(a): 4 lipca 2018, 17:48

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Postprzez Mosznicki » 29 stycznia 2019, 22:45

Ojojoj... :orany:
Cokolwiek starasz się udowodnić- znów nie wyszło.
PS Ale gdyby żydowskie geny jednak miały bezpośrednie przełożenie na finanse, to byś tym Żydem byl, prawda? (Tropicie w koncu zaciekle po prostu POCHODZENIE, nie tożsamość). Dziękuję tym samym za obalenie pewnego stereotypu- zupełnie niechcący.
Mosznicki
VIP
VIP
 
Posty: 618
Dołączył(a): 16 maja 2015, 17:58

Poprzednia strona

Powrót do Wolna strefa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: koala i 15 gości