Espadryle Co o nich sądzicie?

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Espadryle Co o nich sądzicie?

Postprzez tal » 4 lipca 2018, 13:13

Podobają mi się espadryle. Ale nie wiem czy nie wyglądają zbyt hmm... domowo. Espadryle podobno są niesamowicie wygodne i przyjemne w użytkowaniu.

Ma ktoś pomysł jak nosić espadryle? Jakie zestawy ubraniowe pasują do espadryli? Ma ktoś ten rodzaj butów? Jak sami nosicie espadryle?
tal
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: Espadryle Co o nich sądzicie?

Postprzez alka34 » 5 lipca 2018, 08:55

Uwielbiam espadryle i szczerze to śmigam w nich praktycznie całe lato. Sa wygodne, przewiewne oraz noga nie poci się w nich tak jak w przypadku butów skorzanych czy butów ze sztucznej skóry, które moim zdaniem totalnie odpadają jeśli chodzi o ciepłe dni.W sklepach w Jaśle moze byc ograniczony wybór, sama ostatnio zamawiałam takie espadryle przez internet, konkretnie w sklepie Answear
https://answear.com/p/espadryle-7938-k.html

Aktuanlnie zaczynaja się tam wyprzedaże.

Co do tego z czym je nosić..... Mozna nosić praktycznie do wszystiego. I do spodni i do spódnicy.
alka34
Guru
Guru

Postprzez Mini9 » 26 października 2018, 09:45

Mi całkiem się takie espadryle podobają ;) Zamówiłam sobie nawet w tym roku jedną parę na https://born2be.pl/obuwie-damskie/espadryle i okazało się, że są tez niesamowicie wygodne :) Więc jeśli zastanawialibyście się nad zakupem takich właśnie butów, to z czystym sumieniem polecam :) A w tym sklepie możecie je kupić w bardzo atrakcyjnych cenach :)
Mini9
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez jolka91 » 31 października 2018, 13:13

Ciekawie opisane właśnie tego typu buty i świetne propozycje udało się dla mnie znaleźć przeglądając bloga emantra.biz. Ale wydaje mi się, że espadryle to raczej obuwie na zmianę w pracy lub na cieplejsze dni. Jesienią zdecydowanie lepiej postawić na botki czy kozaki. Co do ich wygody to przyznam racje espadryle są niezwykle wygodne ale nie na sezon jesień-zima.
jolka91
Bywalec
Bywalec

Powrót do Reklamy, ogłoszenia