Dopłaty do odszkodowań OC AC

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Dopłaty do odszkodowań OC AC

Postprzez takecare » 13 lipca 2018, 11:55

Dla kierowców, którzy otrzymali zbyt niskie odszkodowanie z OC lub AC, a sami nie chcą się dochodzić z ubezpieczalnią. http://www.take-care.com.pl/
takecare
Debiutant
Debiutant

Re: Dopłaty do odszkodowań OC AC

Postprzez dikro » 21 lipca 2018, 17:57

Ja tutaj też zabiorę głos ponieważ miałem niedawno taki przypadek że facet we mnie uderzył (wjechał na krzyżówkę na czerwonym) no i cały bok auta poszedł. Oczywiście jego wina więc postarałem się o odszkodowanie z OC sprawy , ale jak się potem okazało dostałem zdecydowanie za mało! Chciałem walczyć z ubezpieczycielem ale jak przeczytałem ile zachodu przy tym jest to zdecydowałem się jednak szkodę odsprzedać i tutaj znalazłem taką firmę Economist (tel. 882 000 883) . Co okazało się dobrym pomysłem bo kasę dostałem prawie że od ręki i nie musiałem się fatygować wysyłaniem pism. Fajnie że coś takiego funkcjonuje
dikro
Debiutant
Debiutant

Postprzez OEPolisaPlus » 29 lipca 2018, 00:07

Witam,
w ramach programu Polisa Plus pomagamy osobom, które otrzymały zaniżone odszkodowanie (lub jego odmowę) zarówno z polisy OC jak i AC. W przypadku dopłat do odszkodowań OC do dopięcia formalności wymagamy jedynie kosztorysu szkody oraz decyzji o przyznaniu odszkodowania od ubezpieczyciela. W przypadku dopłaty do odszkodowania AC potrzebny będzie również skan lub kopia polisy AC.

Po więcej informacji zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Z poważaniem,
Online Ekspert Polisa Plus
OEPolisaPlus
Debiutant
Debiutant

Postprzez Paulina67 » 30 lipca 2018, 11:50

Nie ma chyba lepszego sposobu żeby nie przepłacić za OC jak po prostu szukanie i porównywanie sobie warunków w kilku a najlepiej w kilkudziesięciu miejscach. Dużo tutaj pomogą porównywarki takie jak https://najtaniejuagenta.pl/ gdzie nie trzeba po kilkadziesiąt razy wklepywać tego samego formularza ,tylko on z automatu jest kopiowany i przesyłany do kilkudziesięciu różnych marek sprzedajacych OC/AC.
Paulina67
Bywalec
Bywalec

Powrót do Reklamy, ogłoszenia