Lody Jaslo

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Lody Jaslo

Postprzez katrina21 » 10 sierpnia 2018, 19:18

Czy ktoś może mi polecić pyszne lody włoskie w Jasle z miłą obsługą.
Odradzam kupować lody w budce na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Rejtana. Lody pyszne ale pani obsługująca chyba nie lubi tej pracy, byłam w tym tygodniu 3 razy i raz tydzień temu, nie można zadać żadnego pytania związanego z lodami czy czym oliwek bo pani sie obraza i odsyła to całej sterty czytania (budka obklejona różnymi cenami napisami informacjami, pogubić sie można i nie odnaleźć ) . Na pytanie o jakim smaku są lody : pisze na zewnątrz , pytam gdzie odpowiedz : na zewnątrz . Na pytanie czy są lody świderki : pisze na zewnątrz...... Jakiś koszmar, ta paniusiu z białymi włosami. Raz trafiłam na inna panią starsza i bardzo sympatyczna i normalną. Niestety blondi (czy jaki to kolor) zawsze gburowata chyba dlatego ze jej przerywam rozmowy z kolegami ( zawsze jakiś chłopak był i rozmawiali i niestety musieli przerwać żeby nas obsłużyć ).

Wiec czy są jakieś inne budki w Jasle z tymi lodami bo tam już nie wrócimy.
katrina21
Debiutant
Debiutant

Re: Lody Jaslo

Postprzez Jack26_2005 » 10 sierpnia 2018, 20:47

Polecam lody obok sklepu LUX przy rafinerii. Lody włoskie jak za dawnych czasów , a i obsługa bardzo miła.
Jack26_2005
Początkujący
Początkujący

Postprzez lemon » 11 sierpnia 2018, 12:20

W Jaśle lody są tylko drogie i tyle w temacie . Duuuuuuuuuuuuuużo im brakuje do dobrych lodów
lemon
Mistrz
Mistrz

Postprzez dragoness » 12 sierpnia 2018, 12:40

Lodziarnia "Ciao"
dragoness
VIP
VIP

Powrót do Opinie