Jakies dziewczyny do 20 lat chętne jedynie na minetkę?

Miłość to piękne uczucie... ale...

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Jakies dziewczyny do 20 lat chętne jedynie na minetkę?

Postprzez FajnyKoleżka » 28 września 2018, 19:07

Tak jak w temacie :D Ostatnio mnie nachodzi na minetkę i szukam jakiejs dziewczyny która nie chcialaby poza minetką nic więcej
FajnyKoleżka
Debiutant
Debiutant

Re: Jakies dziewczyny do 20 lat chętne jedynie na minetkę?

Postprzez eN_ » 28 września 2018, 20:09

mistrz hahahaha
eN_
Weteran
Weteran

Postprzez FajnyKoleżka » 28 września 2018, 20:10

No co poradzic ^^
FajnyKoleżka
Debiutant
Debiutant

Postprzez matrix » 29 września 2018, 13:34

FajnyKoleżka napisał(a):Tak jak w temacie :D Ostatnio mnie nachodzi na minetkę i szukam jakiejs dziewczyny która nie chcialaby poza minetką nic więcej

Cieszy mnie fakt, że policja ma obowiązek monitorowania takich debilnych wpisów idiotów z mózgiem ameby. Rodzice pewnie się ucieszą jak smutni panowie rankiem zapukają do drzwi. Cyt: "do 20 lat" już się kwalifikuje do prewencyjnej kontroli, a jeżeli masz nadzieję, że jesteś anonimowy to jesteś w błędzie.
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez exile » 29 września 2018, 16:51

matrix napisał(a):Cieszy mnie fakt, że policja ma obowiązek

Człowieku nie bądź taki ponury :piwo: Policja nie potrafi namierzyć oszustów, którzy koszą setki tyś. cebulionów od nosaczy. Ty piszesz o rzekomym zainteresowaniu się jakimś głupim wpisem. (dla beki) W tym kraju każdy, kto choć trochę zna się na rzeczy , może być całkiem anonimowy. To ty jesteś w błędzie ! :wstyd:
exile
Bywalec
Bywalec

Postprzez FajnyKoleżka » 29 września 2018, 17:33

Po pierwsze ten wpis to nie beka :P a po 2 to tylko wpis hah, jakbym napisal do 15 lat to ok byloby że jestem pedofilem xD ale do 20 to w czym problem heh. Ten wpis to w sumie taki prawdziwy ale i tak wiedzialem od poczatku ze jaja z tego beda. myslalem ze bedzie do tego fala hejtu ale widac nikt głupi tego nie komentuje tylko jak sie nie podoba to wychodzi hahahah
FajnyKoleżka
Debiutant
Debiutant

Postprzez exile » 29 września 2018, 18:17

FajnyKoleżka napisał(a):Ten wpis to w sumie taki prawdziwy ale i tak wiedzialem od poczatku ze jaja z tego beda. myslalem ze bedzie do tego fala hejtu ale widac nikt głupi tego nie komentuje tylko jak sie nie podoba to wychodzi hahahah

To koleżko pomyliłeś fora ;) Jak widać siedzą tutaj sami skostniali frustraci. Chociaż sami by chcieli coś "chlapnąć" to zapewne mają już z górki. I 20-stka to jedynie sfera marzeń :hyhy:
exile
Bywalec
Bywalec

Postprzez MarcinPoniewczas » 16 stycznia 2019, 23:14

Kto nie próbuje ten nie pije szampana. chyba tak to się mawia :D
MarcinPoniewczas
Początkujący
Początkujący

Postprzez kamil3 » 17 stycznia 2019, 23:35

są dobre foczki ale dobrze trzeba szukać pozdro :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Mosznicki » 18 stycznia 2019, 10:15

matrix napisał(a):
FajnyKoleżka napisał(a):Tak jak w temacie :D Ostatnio mnie nachodzi na minetkę i szukam jakiejs dziewczyny która nie chcialaby poza minetką nic więcej

Cieszy mnie fakt, że policja ma obowiązek monitorowania takich debilnych wpisów idiotów z mózgiem ameby. Rodzice pewnie się ucieszą jak smutni panowie rankiem zapukają do drzwi. Cyt: "do 20 lat" już się kwalifikuje do prewencyjnej kontroli, a jeżeli masz nadzieję, że jesteś anonimowy to jesteś w błędzie.

„Do 20 lat” chyba nie oznacza od razu, ze poniżej 15, co? Jak szukają w ogłoszeniu o prace ludzi do, powiedzmy, 30-ki to jest to bardziej dyskryminacja, niż chęć zatrudnienia dzieci do np. pracy niewolniczej. No bo do trzydziestu to ostatecznie także np. dziesięć, prawda?

Radziłbym portale specjalistyczne, choć może na priva już ktoś się zgłosił...
Mosznicki
VIP
VIP

Powrót do Miłość