Jakies dziewczyny do 20 lat chętne jedynie na minetkę?

Miłość to piękne uczucie... ale...

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Jakies dziewczyny do 20 lat chętne jedynie na minetkę?

Postprzez FajnyKoleżka » 28 września 2018, 19:07

Tak jak w temacie :D Ostatnio mnie nachodzi na minetkę i szukam jakiejs dziewczyny która nie chcialaby poza minetką nic więcej
FajnyKoleżka
Debiutant
Debiutant

Re: Jakies dziewczyny do 20 lat chętne jedynie na minetkę?

Postprzez eN_ » 28 września 2018, 20:09

mistrz hahahaha
eN_
Weteran
Weteran

Postprzez FajnyKoleżka » 28 września 2018, 20:10

No co poradzic ^^
FajnyKoleżka
Debiutant
Debiutant

Postprzez matrix » 29 września 2018, 13:34

FajnyKoleżka napisał(a):Tak jak w temacie :D Ostatnio mnie nachodzi na minetkę i szukam jakiejs dziewczyny która nie chcialaby poza minetką nic więcej

Cieszy mnie fakt, że policja ma obowiązek monitorowania takich debilnych wpisów idiotów z mózgiem ameby. Rodzice pewnie się ucieszą jak smutni panowie rankiem zapukają do drzwi. Cyt: "do 20 lat" już się kwalifikuje do prewencyjnej kontroli, a jeżeli masz nadzieję, że jesteś anonimowy to jesteś w błędzie.
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez exile » 29 września 2018, 16:51

matrix napisał(a):Cieszy mnie fakt, że policja ma obowiązek

Człowieku nie bądź taki ponury :piwo: Policja nie potrafi namierzyć oszustów, którzy koszą setki tyś. cebulionów od nosaczy. Ty piszesz o rzekomym zainteresowaniu się jakimś głupim wpisem. (dla beki) W tym kraju każdy, kto choć trochę zna się na rzeczy , może być całkiem anonimowy. To ty jesteś w błędzie ! :wstyd:
exile
Bywalec
Bywalec

Postprzez FajnyKoleżka » 29 września 2018, 17:33

Po pierwsze ten wpis to nie beka :P a po 2 to tylko wpis hah, jakbym napisal do 15 lat to ok byloby że jestem pedofilem xD ale do 20 to w czym problem heh. Ten wpis to w sumie taki prawdziwy ale i tak wiedzialem od poczatku ze jaja z tego beda. myslalem ze bedzie do tego fala hejtu ale widac nikt głupi tego nie komentuje tylko jak sie nie podoba to wychodzi hahahah
FajnyKoleżka
Debiutant
Debiutant

Postprzez exile » 29 września 2018, 18:17

FajnyKoleżka napisał(a):Ten wpis to w sumie taki prawdziwy ale i tak wiedzialem od poczatku ze jaja z tego beda. myslalem ze bedzie do tego fala hejtu ale widac nikt głupi tego nie komentuje tylko jak sie nie podoba to wychodzi hahahah

To koleżko pomyliłeś fora ;) Jak widać siedzą tutaj sami skostniali frustraci. Chociaż sami by chcieli coś "chlapnąć" to zapewne mają już z górki. I 20-stka to jedynie sfera marzeń :hyhy:
exile
Bywalec
Bywalec

Powrót do Miłość