W jaki sposób leczyć kolano?

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

W jaki sposób leczyć kolano?

Postprzez erosek » 1 października 2018, 10:43

Od kilku dni, podczas wchodzenia po schodach bolało mnie lewe kolano. Od dziś boli już cały czas, nawet gdy siedzę czy leżę. Do chirurga idę dopiero w piątek. Wiecie może jak złagodzić ten ból? Dodam, że kolano nie spuchło i raczej się w nie nie uderzyłam....
erosek
Guru
Guru

Re: W jaki sposób leczyć kolano?

Postprzez BebeBe » 1 października 2018, 11:39

Jesteś na 100% pewna, ze go nie uszkodziłaś? Bo są sytuacje w których nawet nie zdajesz sobie sprawy ze zwichniecia czy złamania kolana... Moim zdaniem jeśli Ci nie przejdzie do jutra, to powinnaś wybrac się jak najszybciej do lekarza Lekarz da Ci skierowanie na prześwietlenie, które pokaże czy wszystko jest ok.

W przypadku zmian zwyrodnieniowych kolana, proponowałabym poczytać sobie o leczeniu kolana komórkami macierzystymi:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/za ... erzystymi/ - w tej klinice prowadzone jest właśnie takie leczenie. Zastosowanie komórek macierzystych w chirurgii ortopedycznej niesie ze sobą olbrzymie korzyści przy niewielkim ryzyku wystąpienia powikłań. Jest to jedna z najbardziej obiecujących metod leczenia w medycynie regeneracyjnej i ortopedii. Zabiegi są nieinwazyjne i w przypadku wielu schorzeń pozwalają uniknąć lub oddalić w czasie konieczność zabiegu operacyjnego.
BebeBe
Guru
Guru

Postprzez Havis » 2 listopada 2018, 11:09

Z całą pewnością warto pójść do specjalisty, który wskaże, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Kolano, jak i wszystko inne bez przyczyny nie boli. Możesz też kupić sobie stabilizator na kolano. Informacje na ten temat możesz przeczytać chociażby tutaj https://elektrostymulatory.net/jak-dbac ... lizatorze/
Havis
Debiutant
Debiutant

Postprzez igom » 14 stycznia 2019, 09:41

Iść do ortopedy? Tak mi się zdaje...
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez omel33 » 12 marca 2019, 12:15

Jest sporo różnych i dobrych metod leczenia kolan. Ja na przykład zastanawiam się aby zapisać się w niedługim czasie na zastrzyki z kwasu hialuronowego do kolana. Podobno te zabiegi są bardzo skuteczne. Ktoś z was może robił coś takiego i może się wypowiedzieć w temacie?
omel33
Początkujący
Początkujący

Powrót do Ciekawe strony internetowe