Szukam podologa

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Szukam podologa

Postprzez karest » 28 października 2018, 10:09

Szukam aktualnie dobrego podologa do którego mógłbym sie wybrać z problemem wrastajacych paznokci. Kogo możecie mi polecić?
karest
Bywalec
Bywalec

Re: Szukam podologa

Postprzez BebeBe » 30 października 2018, 10:18

karest napisał(a):Szukam aktualnie dobrego podologa do którego mógłbym sie wybrać z problemem wrastajacych paznokci. Kogo możecie mi polecić?

Ja chodziłam tutaj:
https://prima-med.info/poradnie/podolog/ - aczkolwiek przychodnia jest z Krakowa. Gdzie studiowałam. Miałam problem z wrastającym paznokciem, na początku wybrałam się ze skierowaniem do chirurga ( dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego). jednak chirurg stwierdził, że nie da sie nic innego zrobic jak zerwać paznocia. Spanikowałam oraz postanowiłam poszukać innych sposobow. Za namową znajomej wybrałam sie do podologa właśnie i było to dobre rozwiązanie. Opracowanie paznokcia nic mnie nie bolało,poza tym podolog założyl klamerkę i udało się wszystko naprostować bez konieczności zrywania.... Uff
BebeBe
Guru
Guru

Powrót do Reklamy, ogłoszenia