Opaski kompresyjne

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Opaski kompresyjne

Postprzez BebeBe » 30 października 2018, 10:24

Hej,
jako że nabawiłem się kontuzji łydki myślę o zakupie na szybko opasek kompresyjnych (w piance dolegliwość jakby się zmniejsza, więc mam wrażenie, że to może pomóc).
Najpopularniejszy jest chyba Compressport, ale mam jakoś opory przed wydaniem 180zł (no w internecie za 140) na skarpetki - wiele osób mówi, że to po prostu zwykłe skarpety uciskowe takie jak do leczenia żylaków etc. Na rynku jest kilka tańszych marek typu Craft (50-60zł) Kalenji (80zł), także pytanie czy w tych skarpetach jest jakieś "rocket technology"?
Testowaliście jakieś tańsze zamienniki?
BebeBe
Guru
Guru

Re: Opaski kompresyjne

Postprzez erosek » 30 października 2018, 11:31

Zawsze ale to zawsze mozna taniej ale czy jest sens? Technologia kompresji nie jest tanią technologią i tak naprawdę nie masz pewności czy tańsza opaska będzie spełniała swoje zadanie, a przecież najważniejsze jest to aby taka opaska działała, prawda?

Ze swojej strony polecam wypróbować sobie opaski tej firmy: https://www.os1st.pl

Sam zdecydowalem sie na kupno z uwagi na to,ze podczas uprawiania sportu często odczuwałem skurcze. Problem ustapił po tym jak zaczałem stosować opaski kompresyjne.
erosek
Guru
Guru

Powrót do Reklamy, ogłoszenia