Ciepłe rzeczy na zimę

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Ciepłe rzeczy na zimę

Postprzez jolka91 » 9 listopada 2018, 13:04

Drogie dziewczyny powiedzcie gdzie według was można kupić sprawdzone ciepłe swetry czy kurtki na zimę? Dla mnie ostatnio w oko wpadły kurtki zimowe z ZOiO, jednak jeszcze szukam jakiegoś sklepu, z którym mogła bym porównać. Bo do tej pory nie udało się dla mnie znaleźć nic tańszego od tego sklepu. Może wy jesteście jakieś sprawdzone rzeczy polecić.
jolka91
Bywalec
Bywalec

Re: Ciepłe rzeczy na zimę

Postprzez andaluzja » 9 listopada 2018, 15:19

O matko straszne te kurtki... ja polecam outlety na allegro, o wiele taniej wychodzi a są przynajmniej firmowe a nie chińskie.
andaluzja
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez roszpunka02 » 26 listopada 2018, 12:35

Zobacz sobie na ceneo, albo tak jak koleżanka wyżej napisała, na allegro. Chińskiego badziewia bym nie kupowała, bo teraz oszczędzisz, a za chwilę, będziesz kupować nową chińską kurtkę, która też długo nie pożyje
roszpunka02
Debiutant
Debiutant

Postprzez andaluzja » 26 listopada 2018, 20:15

No chyba Cie handel w tym sklepiku nie idzie skoro w każdym wątku wciskasz mało dyskretną reklamę. Nie wiem co chcesz od aliexpress jak na tej stronie, którą spamujesz forum jest to samo jak nie gorszej jakości. A na allegro w outletach to nie ma aliexpressu, są to raczej ubrania z zary, monki, hm, mango, bershki itp :rotfl:
andaluzja
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez puchowa09 » 14 grudnia 2018, 17:27

No w outletach można trafić na na prawdę fajne ceny, a wszystkie ubrania są oryginalne. Mnie te kurtki to wcale się nie podobają, taka tandeta
puchowa09
Debiutant
Debiutant

Postprzez OlaKos » 3 lutego 2019, 19:54

Teraz to już powinniśmy kupować coś na wiosnę ;) Jednak jeśli dalej szukasz ciepłych swetrów to na pewno Zalando. Czasami znajdziesz tam fajne promocje.
OlaKos
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Powrót do Planeta kobiet