Na jakie studia się wybrać?

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Na jakie studia się wybrać?

Postprzez himes » 15 listopada 2018, 08:51

No właśnie, jakie kierunki studiów będą obecnie dostatecznie perspektywiczne, aby po ich ukończeniu można było znaleźć dobrze płatną pracę?
himes
Doświadczony
Doświadczony
 
Posty: 61
Dołączył(a): 21 listopada 2016, 07:44

Re: Na jakie studia się wybrać?

Postprzez jacekk » 15 listopada 2018, 15:32

Proponuję sprawdzić sobie perspektywy zawodów. Nie od dziś wiadomo, ze są takie zawody które będą zyskiwały na znaczeniu. Są też takie zawody, które będą traciły na znaczeniu. Od lat można zaobserwowac taki proces i raczej nic w tym kierunku w najbliższej przyszłości się nie zmieni.
Wśród perspektywicznych kierunków wymienić można: medycynę, prawo, kierunki inżynieryjne takie jak mechatronika, budowa maszyn, elektrotechnika, informatyka itd. Inżynierzy zawsze są w cenie.
Studia to czas licznych przywilejów, dlatego warto wykorzystać to w dobry sposób.
Przywilejów socjalnych ale też tańszych usług w tym usług na konta bankowe. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://www.konto-studenckie.pl/porowna ... nckich.php - ranking kont studenich. Indywidualne rachunki bankowe się do tego nie umywają.
jacekk
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): 10 listopada 2016, 13:34

Re: Na jakie studia się wybrać?

Postprzez Mini9 » 27 grudnia 2018, 17:53

Oprócz wyboru odpowiedniego kierunku studiów istotne jest również to, żeby zatroszczyć się o znajomość języków obcych, bo nikt za nas tego nie zrobi. Warto zapisać się na jakiś profesjonalny kurs, na przykład Szkoła Językowa Spak-Up, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-studentow, organizuje takie kursy i szkolenia specjalnie dla studentów ;)
Mini9
Doświadczony
Doświadczony
 
Posty: 66
Dołączył(a): 14 maja 2017, 12:19

Re: Na jakie studia się wybrać?

Postprzez tomek123t » 28 grudnia 2018, 11:56

To prawda, warto zapisać się na kurs językowy w trakcie studiów. Szkoła Berlitz ma świetną ofertę dla studentów, można sprawdzić na: https://www.berlitz.pl/.
tomek123t
Debiutant
Debiutant
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 grudnia 2018, 11:52


Powrót do Reklamy, ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości