Zamów sobie strój sportowy

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Zamów sobie strój sportowy

Postprzez mundi » 1 października 2015, 13:17

Jeśli szukasz dobrego sklepu, w którym w naprawdę przystępnej cenie kupisz kąpielówki , świetnie trafiłeś. w tej porównywarce cenowej znajdziesz mnóstwo modeli z różnych sklepów, dlatego nie ma szans żebyś przepłacił. Sprawdź sam!
mundi
Debiutant
Debiutant

Re: Zamów sobie strój sportowy

Postprzez AlicjaWieczorek » 30 listopada 2017, 14:18

Jeśli chodzi o markowe ubrania sportowe, to warto zwrócić uwagę na ofertę pitbullCity. Mają tam między innymi praktyczne kurtki sportowe i najwyższej jakości spodenki bokserskie.
AlicjaWieczorek
Debiutant
Debiutant

Postprzez igom » 8 grudnia 2017, 12:04

Zazwyczaj jak szukam takich rzeczy to zaglądam do sprawdzonych sklepów z odzieżą sportową
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Sportowyy » 30 lipca 2018, 15:15

Ja jestem wierny sklepowi NEBBIA. Odkąd go odkryłem to nie zamawiam ubrań sportowych z innych. Mają bardzo dobrą jakość. Od razu czuć, że produkt jest z Europy, a nie z Chin. Moja dziewczyna dostała ostatnio koszulki damskie na siłownię z tego sklepu i też była bardzo zadowolona.
Sportowyy
Debiutant
Debiutant

Postprzez Mini9 » 28 sierpnia 2018, 19:05

Ja nie robię zakupów w typowo sportowych sklepach, bazuję raczej na swoich ulubionych sklepach on line z odzieżą :) Ostatnio na przykład zamówiłam sobie świetny komplet na siłownię w sklepie internetowym https://www.renee.pl/kobiety?k=gym. Jakość jest naprawdę niczego sobie, a ja wcale za te ciuszki dużo nie zapłaciłam, zresztą sami możecie sobie zweryfikować ceny i zobaczyć, że wcale nie są tam one wysokie ;)
Mini9
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez Radekrak » 10 października 2018, 11:47

Ogólnie tak, interesuję się ubraniami sportowymi, ale raczej tego typu https://repinpeace.com/pl/ i to jeszcze wyłącznie do biegania. Wraz z nową miłością zakochałam się w bieganiu i polubiłam tę aktywność, co najmniej 3 razy w tygodniu. Mój przyszły narzeczony mówił jednak, że najlepiej , gdybym kupiła sobie legginsy i koszulkę typowo dla sportowców, będzie mi wygodniej ćwiczyć. Chyba po dzisiejszej wypłacie to zrobię.
Radekrak
Początkujący
Początkujący

Powrót do Reklamy, ogłoszenia