Czy reklamujecie swoją firmę na facebooku?

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Czy reklamujecie swoją firmę na facebooku?

Postprzez himes » 21 listopada 2018, 13:25

Jak ogólnie odnosicie się do reklamy firmy na facebooku?

Reklamujecie w taki sposob?
himes
Doświadczony
Doświadczony

Re: Czy reklamujecie swoją firmę na facebooku?

Postprzez brotet » 21 listopada 2018, 15:52

Jak najbardziej warto jest się reklamować na facebooku. Jest to spora szansa dla firm na poprawienie swojej rozpoznawalności.... Polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://www.erainformatyki.pl/strona-fi ... ciowe.html

Na stronie jest opisane w jaki sposób reklamować się skutecznie poprzez media społęcznościowe. Jeśli pokazujesz reklamę przypadkowym osobom to marnujesz pieniądze. Jeśli pokazujesz reklamy osobom, które interesują się usługami jakie oferujesz możesz liczyć na efekty. Dobrze jest trafić do osob, które konkretnie interesują się daną oferta oraz będa nią zainteresowane!

Najlepiej jest oddać to w ręce profesjonalnej firmy.
brotet
Mistrz
Mistrz

Postprzez Kofi » 27 listopada 2018, 13:15

Ja reklamuję firmę za pomocą facebooka, bo to naprawdę przynosi efekty. Wyniki mnie bardzo zadowalają, dużo fanów, którzy przechodzą potem na stronę internetową. Taka forma reklamy jest bardzo dobra, a w połączeniu z pozycjonowaniem i adwords można skutecznie zwiększyć świadomość marki i zyskać zaufanie klientów. Oczywiście reklama to nie wszystko. Trzeba jeszcze umiejętnie tych klientów utrzymać, jest wiele przypadków, kiedy reklama produktu jest dobra, ale co z tego jak klient późnej jest niezadowolony z obsługi?
Kofi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez aga88 » 28 listopada 2018, 10:51

Też mam fanpejdża gdzie pokazuję swoje grafiki i projekty i naprawdę mi to fajnie śmiga. mam o niebo więcej zamówień niż wcześniej. Ogólnie myślę aby przenieść się teraz do większego miasta z mojej wsi. Ostatnio kurier zagroził, że pod tą górkę gdzie mieszkam nie będzie w zimie podjeżdżał... Zastanawiam się nad Rzeszowem albo Wrocławiem. Widziałam reklamę CitySpace odnośnie biur na godziny, gdzie mogłabym działać z zamówieniami, a wtedy mogę tylko wynająć małe mieszkanie bez pokoju nadprogramowego na biuro, tak jak mam teraz w domu.
aga88
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez MarcinPoniewczas » 16 stycznia 2019, 23:25

Dobra ta reklama na FB jest. Warto w nią inwestować, choć jest coraz droższa i coraz więcej kosztuje. No, ale tak to sobie FB wykombinował, że jak płacisz to masz, i masz dopóki płacisz ;)
MarcinPoniewczas
Obyty
Obyty

Powrót do Reklamy, ogłoszenia