Jakieś pomysły na urzadzenie sypialni

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Jakieś pomysły na urzadzenie sypialni

Postprzez furman » 22 listopada 2018, 09:37

Macie jakieś ciekawe pomysły czy inspiracje na urządzenie w domu sypialni? Właśnie się za to zabieram i w sumie nie wiem na co zwrócic uwagę
furman
Guru
Guru

Re: Jakieś pomysły na urzadzenie sypialni

Postprzez jacekk » 22 listopada 2018, 11:53

Najlepiej będzie postawić na spokojne kolory
https://mybohome.com/blog/jakie-oswietl ... stylu-boho - podobaja mi sie osobiście sypialnie w stylu Boho.
Naturalnie nie musimy bać się łączenia kolorów, a nawet stylów, bo eksperymenty tego typu często wychodzą nad wyraz dobrze, ale zastanów się, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Obecnie możliwości aranżacyjne są absolutnie nieskończone, dlatego nie dokonuj wyboru pod wpływem chwili i emocji. Warto dać sobie czas na poznanie dostępnych opcji i dokonanie najbardziej trafnego wyboru.

No i koniecznie zainwestuj w dobre łożko i materac bo od tego będzie załeżał komfort Twojego snu :)
jacekk
Bywalec
Bywalec

Postprzez ktokolwiek1 » 17 stycznia 2019, 12:34

Wiadomo że sypialnie należy wyposażyć w podstawowe elementy niezbędne w tym pomieszczeniu takie jak łóżko, zestaw mebli czy komodę. :) Pytanie też jest, jakie meble będą najlepsze? Jeśli chcesz urządzić sypialnie w spójnych kolorach lub zastanawiasz się czy lepiej kupić jasne czy ciemne meble do sypialni proponuję Ci zrobić wizualizację i poczytać o tym w sieci, widziałam na ten temat dużo artykułów. :) moim zdaniem taka stonowana kolorystyka wprowadza ład i nowoczesny styl do sypialni. Ciekawym i oryginalnym pomysłem jest też do bieli i czerni podanie jednego żywego koloru. Fajnie on kontrastuje i dodaje świeżości ;) W aranżacji tego wnętrza można się pokusić o stylowe, dyskretne oświetlenie led, takie rozwiązanie wprowadza urok i romantyczny klimat. Opcji jest dużo ;)
ktokolwiek1
Debiutant
Debiutant

Postprzez fikuss » 19 lutego 2019, 13:13

Mnie sypialnia kojarzy się z miejscem intymnym, czystym i z minimalistycznym wnętrzem ;) Od siebie mogę i polecić wystrój który mam u siebie, są to ciemne ściany, ciemno szara długowłosa wykładzina, minimalistyczna jedna komoda, da nakastniki wszystko to w kolorze białym dla przełamania tych ciemnych kolorów i oczywiście łóżko, czyi serce każdej sypialni ;) Ja postawilam na olbrzymie i bardzo wygodne łóżko https://kosmebels.pl/lozka/tapicerowane/cassandra-s ! Idealnie pasuje do wnętrza ;)
fikuss
Debiutant
Debiutant

Powrót do Reklamy, ogłoszenia