Oczyszczanie twarzy kwasami

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Oczyszczanie twarzy kwasami

Postprzez brotet » 4 grudnia 2018, 11:04

Czy ktoś moze zdecydował sie na oczyszczanie twarzy kwasami?

Jak efekty czy warto?
brotet
Mistrz
Mistrz

Re: Oczyszczanie twarzy kwasami

Postprzez erosek » 4 grudnia 2018, 12:42

Warto
https://rodzinazdrowia.pl/oczyszczanie- ... ten-zabieg

O ile oczywiście zdecydujesz się na dobry salon, w którym wykonywany będzie zabieg oraz jeśli wykona go osoba po odpowiednim przeszkoleniu Lekarz czy kosmetolog powinien dopasować dany kwas do konkretnej skóry i jej potrzeb.
Taki peeling potrafi przynieść spektakularne rezultaty i przygotować cerę do lepszego wchłaniania kosmetyków. To profesjonalna kuracja złuszczająca oraz usuwająca martwe komórki naskórka. Jej przebieg polega na nałożeniu na twarz odpowiednio dobranego peelingu. Czynniki, jakie trzeba wziąć pod uwagę przy doborze metody oczyszczania, to skłonność cery do przetłuszczania lub wysuszania się, czy jej wrażliwość.
erosek
Guru
Guru

Postprzez papatka » 5 grudnia 2018, 17:31

A czy można takie oczyszczanie zrobić sobie w domu bez wizyty w gabinecie kosmetyki?
papatka
Początkujący
Początkujący

Postprzez robak30 » 14 lutego 2019, 15:29

Wątpię, żeby to był dobry pomysł. Lepiej zaufać specjalistom niż samemu się porywać. U mnie był duży problem z trądzikiem. Próbowałem już kilku produktów i nic nie pomagało. Postanowiłem i ja skorzystać z usług salonu kosmetycznego http://www.pracownia-piekna.pl/ Pani po konsultacji poradziła mi właśnie zabiegi kwasami. W końcu coś zaczęło na mnie działać! Moja twarz zaczyna wyglądać normalnie. Jak widać nie jestem beznadziejnym przypadkiem ;)
robak30
Debiutant
Debiutant

Powrót do Reklamy, ogłoszenia