Konto osobiste i oszczędnosciowe

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Konto osobiste i oszczędnosciowe

Postprzez brotet » 7 grudnia 2018, 12:04

Witam, zdaje sobie sprawę że takich tematów pojawia się sporo, ale każdy ma jakieś tam konkretne potrzeby więc założyłem swój. Aktualnie mam konto w T-mobile, to jakieś konto internetowe założone już kilka lat temu. Czego szukam? banku w którym będę mógł otworzyć konto osobiste i oszczędnościowe w jednym. Zależy mi że konto było,
Osobiste: darmowe w całości, prowadzenie, karta, przelewy,bankomat itp. Mam stały dochód i operuję kartą na codzień więc spełniam jakieś tam warunki.
Oszczędnościowe: wiadomo, z jak największym oprocentowaniem.

Zamierzam przez najbliższe 2-3 lata odkładać pieniądze , przez co ważne dla mnie jest oszczędnościowe, po tych paru latach możliwe że będę potrzebował kredytu więc chce jakoś tam zacząć budować zaufanie w banku konkretnym, dlatego zależy mi żeby to był porządny bank a nie to co mam teraz bo tak na prawde nie wiem do końca co to jest za konto, liczy się dla mnie tylko to że jest darmowe. Przeglądałem oferty wielu banków, sprawdzałem jakieś rankingi itp. Ale liczy się dla mnie też opinia konkretnych ludzi, więc jesli ktoś mógłby coś doradzić to będę wdzięczny.
brotet
Mistrz
Mistrz

Re: Konto osobiste i oszczędnosciowe

Postprzez erosek » 7 grudnia 2018, 14:04

Dobrze będzie załozyć konto osobiste w banku Millenium https://www.tanie-konto.pl/millenium-bank/konto-360/ Darmowe konto osobiste dostępne 24/7 w każdym zakątku świata, nazywa się konto 360. To idealne konto jeśli chcesz oszczędzać z uwagi na to,ze daje Ci możliwość otworzenia sobie wysokooporcentowanego konta oszczędnościowego. .

Jeśli aktywnie korzystasz to jest darmowe
ma wygodne konto mobilne
oraz jest możliwość otworzenia go zupełnie przez neta
erosek
Guru
Guru

Re: Konto osobiste i oszczędnosciowe

Postprzez igom » 19 grudnia 2018, 10:14

No to trzeba po prostu przejrzeć oferty banków i je ze sobą porównać, a obecnie nie jest to trudne
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Powrót do Ciekawe strony internetowe