Gdzie nad morze

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Gdzie nad morze

Postprzez brotet » 27 grudnia 2018, 09:32

Gdzie wybrać się nad morze? Jakie miejscowości polecicie? Chciałbym w tym roku zarezerwować sobie coś wczesniej abym nie miał problemow takich jak rok temu kiedy nie mogłem niczego sensownego znaleźć....
brotet
Mistrz
Mistrz

Re: Gdzie nad morze

Postprzez erosek » 27 grudnia 2018, 11:18

Ja jezdze co roku do Jastarni i jest swietnie. Bardzo się zżyłam z tym miastem i pomimo tego ze co roku sobie obiecuje ze pojade gdzie indziej to i tak laduje w jastarni. ma swoj urok , naprawde"
piękna plaża
molo
klimat
spokoj i cisza bo jest to o wiele mniej zatłoczona miejscowość niż wiele innych w okolicy

Noclegów poszukaj tutaj: https://www.blueapart.pl/apartamenty/jastarnia - zabukujesz sobie tam własne mieszkanie, a jest to zdecydowanie o wiele wieksza wygoda, o wiele lepszy standard i co najważniejsze kuchnia do przygotowywania sobie jedzenia .Tak wiec nie bedziesz uzależniony jedynie od jedzenia na zewnątrz i będziesz w stanie przygotować sobie coś do wszamania na tygodniu na kolacje czy na śniadanie.
erosek
Guru
Guru

Powrót do Ciekawe strony internetowe