Dodatkowy dochód gdzie szukać?

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Dodatkowy dochód gdzie szukać?

Postprzez brotet » 10 lutego 2019, 12:34

Hej, pracuję w takim systemie zmianowym, w którym mam 2-3 dni w tygodniu wolne, a więc teoretycznie mam czas na pracę dodatkową. I tu nasuwa się moje pytanie – jaka praca? Gdzie takiej pracy szukać? I czy praca po 3-4 godziny dziennie 3 razy w tygodniu będzie w ogóle opłacalna?
Co robić?
brotet
Ekspert
Ekspert

Re: Dodatkowy dochód gdzie szukać?

Postprzez erosek » 12 lutego 2019, 09:29

brotet napisał(a):Hej, pracuję w takim systemie zmianowym, w którym mam 2-3 dni w tygodniu wolne, a więc teoretycznie mam czas na pracę dodatkową. I tu nasuwa się moje pytanie – jaka praca? Gdzie takiej pracy szukać? I czy praca po 3-4 godziny dziennie 3 razy w tygodniu będzie w ogóle opłacalna?
Co robić?

Jest wiele możliwości
Sprzątanie domów (chociaż w naszym małym mieście wiele się na tym nie zarobi, a praca bardzo ciężka)
Rozdawanie i roznoszenie ulotek
Jak również praca w internecie, taka jak pisanie artykułów itp.....

Możesz również spróbować sił w sprzedaży kosmetyków: klub-konsultantek.pl/oriflame - na stronie można zarejestrować się jako konsultant.
erosek
Guru
Guru

Powrót do Reklamy, ogłoszenia