Gra jako prezent

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Gra jako prezent

Postprzez mariuszkobyla » 10 lutego 2019, 20:49

No wlasnie przymierzam sie do zakupu jakiejs. Macie moze faworytow? Oczywiscie chodzi o jakies tytuly w miare nowe :) Mowa o PS4.
mariuszkobyla
Debiutant
Debiutant

Re: Gra jako prezent

Postprzez mati89 » 13 lutego 2019, 10:46

Dobry wybor jesli chodzi o konsole bo patrzac obiektywnie to o wiele wiecej ekskluzywnych tytulow wlasnie na niej znajdziemy niz u konkurencji. Wlasciwie jak ktos nie potrzebuje na codzien komputera osobistego to znajdzie tez mnostwo tytulow multiplatformowych (warty wspomnienia jest tutaj swietny Wiedzmin 3 naszej produkcji) dzialajacych plynnie przy wysokich detalach. Warto zastanowic sie nad jakim konkretnie rodzajem gry sie rozwodzisz .. bo najwiekszy popyt zawsze maja gry akcji. Mozna to doskonale zobaczyc na przykladzie artykulu najlepsze gry na ps4 http://www.ithardware.pl/artykuly/najle ... -7117.html gdzie kazdy tytul jest szczegolowo opisany. Najlepszym rozwiazaniem bedzie jak wybierzesz chociazby z tej listy powiedzmy takie top3 i poszukasz filmow z rozgrywka na youtube. Ewentualnie mozesz podpytac osobe obdarowywana jaki gatunek bedzie jej najbardziej odpowiadal .. chociaz wtedy moze nabyc troche podejzen i nici z niespodzianki ;) Jesli ja mialbym wybierac to sposrod God of War, Bloodborne oraz The Last of Us. Udanego wyboru zycze.
mati89
Debiutant
Debiutant

Postprzez MarcinPoniewczas » 13 lutego 2019, 18:46

Detroit Become Human - co najmniej takową grę mój brat kupił żonie na walentynki :D
MarcinPoniewczas
Obyty
Obyty

Postprzez MonikaKuliga » 18 lutego 2019, 01:31

Może najnowszego God of Wara? Ta seria jest świetna, szkoda, że to exlusive na konsole, bo na PC bym pograła chętnie sama :)

-----
Darmowe gry 3 bębnowe w sieci jednoręki
MonikaKuliga
Debiutant
Debiutant

Postprzez limoko » 19 lutego 2019, 15:28

ja polecam coś bardziej oryginalnego. Sam to dostałem od rodziców i bardzo było przydatne i praktyczne. Było to kurs autoprezentacja szkolenie Nabrałem pewności siebie i pomogł mi ten kurs w wielu sytuacjach życiowych i zawodowych.
limoko
Początkujący
Początkujący

Postprzez igom » 11 marca 2019, 17:47

Ok... sądzę, że nastolatek raczej z czegoś takiego by się nie cieszył.
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Powrót do Ciekawe strony internetowe