tabletki antykoncepcyjne

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: tabletki antykoncepcyjne

Postprzez dikro » 21 sierpnia 2017, 22:02

No ja niestety tabletek brać nie mogę przez problem z zakrzepicą. Ale za to mam założoną wkładkę hormonalną levosert. Dziewczyny jedna kwestia -pamiętajcie o badaniach zanim zaczniecie stosować antykoncepcję. Lekarz musi was skierować najpierw na nie a to, ze jednej odpowiada taka a nie inna forma zabezpieczenia nie oznacza, że jest ona dobra dla każdej z nas.
dikro
Debiutant
Debiutant

Postprzez Zombie » 22 sierpnia 2017, 13:44

Na szczęście nigdy nie musiałam ich brać;-)
Zombie
Mistrz
Mistrz

Postprzez Public Enemy » 9 stycznia 2018, 22:47

Robcie tak dalej.Żeby on mogł sobie ruchac bez strachu.A wy narazajcie sie na raka i wypadanie włosów.
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez energia007 » 30 maja 2018, 17:28

raka i wypadanie wlosow to mozessz miec jak sie nie myjesz, pijesz i cpasz a nie jak bierzesz tabletki... bez przesady
energia007
Debiutant
Debiutant

Postprzez strzala_amora » 30 maja 2018, 17:36

Zgadzam sie.,. teraz jest taka innowacja ze taabletki nie szkodzą zdrowiu, jest masa badan na ten temat a to co piszesz to jakies glupie zabobony z trzeciego swiata. Ja sama biore od lat tabletki z roznymi dawkami hormmonow, czulam sie tez roznie po nich. teraz od ponad roku biore vines i to najlepsza ultralekka tabletka z jaka mialam stycznosc. Na bierzaco robie badania i czuje sie super
strzala_amora
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Planeta kobiet