Meble, gdzie kupić?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Re: Meble, gdzie kupić?

Postprzez MarcinRudek » 6 kwietnia 2016, 20:12

meble kuchenne wykonuje Artcore, teraz dużo osób decyduje się na takie meble, bo można je dużo lepiej dopasowac do swojego pomieszczenia, a czasami jest to trudne z takiego katologu.
MarcinRudek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez ronin9 » 14 kwietnia 2016, 11:03

No ja stawiam na prostotę przy wyborze mebli. Lubię dobrą jakość, ale nie musi to być jakiś wyszukany styl. Ważne aby mi się coś podobało, było dobrze zrobione (nie na chwilę). Po przeglądaniu ofert sklepów meblowych spodobały mi sie najbardziej meble z meblomoda.pl na próbę w sumie jeśli można tak powiedzieć zakupiliśmy z małżonką szafę i sprawdza się idealnie. Jak tylko będą pieniążki to i meble w salonie wymienimy u nich bo nasze są już stare i trochę popsute.
ronin9
Debiutant
Debiutant

Postprzez makarena00 » 2 listopada 2016, 14:29

A słyszał ktoś z Was o Allemeble? Ja na ich stronie znalazłam ciekawy narożnik do salonu, ale że nie znam za bardzo opinii o sklepie to nie będę ryzykować ;)
makarena00
Ekspert
Ekspert

Postprzez himes » 14 grudnia 2016, 10:27

Zależy od gabarytów. Myślę, że kwestia dogadania.
himes
Bywalec
Bywalec

Postprzez EdwardDel » 15 grudnia 2016, 12:43

Ja także zamawiałem przez internet blaty do kuchni.Były nietypowe,bo moją żona widziała u kogoś takie blaty zrobione z blachy nierdzewnej i bardzo się jej spodobały.Mnie niekoniecznie,ale mało czasu spędzam w kuchni.
EdwardDel
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez emilianoo » 19 grudnia 2016, 13:17

A nie myśleliście nad meblami na wymiar? To w końcu inwestycja na wiele lat. Sam zamawiałem ostatnio fajny projekt od Kuchnie A3. Powierzchnia szafek jest pokryta specjalna powłoką, żeby się łatwo nie brudziły (są białe), a w myciu też specjalnie się nie męczę. W jednej z szafek zamiast półek zamówiłem koszyczki, a w innej miejsce na zlew. Takie projektowanie mebli na wymiar to ogromna frajda.
emilianoo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez brotet » 26 grudnia 2016, 10:45

A do mieszkania studenckiego? Jakieś wygodne meble... Możecie polecić coś w tym zakresie?
brotet
Obyty
Obyty

Postprzez edyta126p » 5 maja 2017, 10:55

Jest dużo salonów gdzie można coś ciekawego kupić wystarczy poszukać. Czy to w Jaśle, czy w Krośnie zawsze można coś ciekawego wyhaczyć. Ja przykładowo robiłam meble na wymiar do kuchni w salonie ADAD. Znalazłam ich w serwisie Max Kuchnie. Wykonali dla mnie piękne meble a w dodatku w dobrych pieniądzach. Generalnie jeżeli meble do kuchni to tylko na wymiar, też na początku się zastanawiałam czy aby nie wybrać czegoś gotowego.. ale teraz cieszę się, że wybrałam te na wymiar.
edyta126p
Debiutant
Debiutant

Postprzez Alicja_99 » 16 maja 2017, 14:07

Szukam niedużą szafkę do pokoju, zeby była jak antykwariat. Ktoś coś? :/
Alicja_99
Debiutant
Debiutant

Postprzez Maciek77 » 9 kwietnia 2018, 14:49

Na OLX można często wyhaczyć tanio fajne meble. Albo jak ktoś lubi, to jest masa starych mebli do renowacji, za grosze.
Maciek77
Mistrz
Mistrz

Poprzednia strona

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu