Studia, Co warto studiowac?

Forum o Jasielskich szkołach

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Re: Studia, Co warto studiowac?

Postprzez ZYGI334 » 10 marca 2016, 13:57

Wrocław albo Bydgoszcz Medycyna
ZYGI334
Debiutant
Debiutant

Postprzez karolka88 » 17 marca 2016, 12:00

gosiak19 napisał(a):Co waszym zdaniem warto studiowac? i na jakich uczelniach ? Zeby nie byc bezrobotnym mgr ?

Jeśli tylko przedmioty ścisłe nie są Twoją zmorą to polecam kierunki na politechnice typu matematyka, chemia, fizyka, informatyka. BHP też daje duże mozliwości i wiadomo- medycyna.
karolka88
Debiutant
Debiutant

Postprzez Agata29 » 3 czerwca 2016, 14:53

Teraz warto studiować anglistykę. Tłumacz zawsze ma pracę.
Agata29
Debiutant
Debiutant

Postprzez wujek_garfield » 4 czerwca 2016, 11:57

Agata29 napisał(a):Teraz warto studiować anglistykę. Tłumacz zawsze ma pracę.

Jak zrobi przysięgłego za kasę.Poza korkami po angielskim tak wiele nie ma.Zwłaszcza,że to strasznie popularny język.

A studiować to trzeba - nie oglądając się na "poziom" czy "rankingi" - to co się lubi robić i to na czym się trochę znasz,to wtedy może,być może z wielką łaską szansa na pracę w tym kraju będzie.Szansa :zdegustowany:
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez igom » 19 sierpnia 2016, 13:28

No cóż, na pewno nie studentem rzeczonego kierunku. A co do studiów samych w sobie to jestem zdania, że najlepiej iść na to, co nas interesuje i tyle.
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Lidia2 » 6 września 2016, 22:34

To zależy w czym jesteś dobry i się spełniasz. Ja poszłam na studia tak jak chcieli rodzice i teraz żałuję tej decyzji... to był ciężki rok.
Lidia2
Debiutant
Debiutant

Postprzez oewsb » 12 września 2016, 19:19

Dla osób z dyplomem licencjata lub magistra dobrym rozwiązaniem będą z pewnością dobre studia podyplomowe. Można je podjąć w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej (m.in. w Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku czy też Wrocławiu). Aby zapoznać się z pełną ofertą zachęcam do odwiedzin naszej strony internetowej wsb.pl Można na niej znaleźć nasza ofertę z podziałem na branże oraz kierunki studiowania oraz warunki rekrutacji. Zachęcam także do jak najszybszego podjęcia decyzji, bowiem do 19 września trwa nasza promocja zniżkowa. W myśl jej zasad wpisowe wynosi jedynie 100 zł zamiast 400 zł, a na czesnym można zaoszczędzić nawet 300zł!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB
oewsb
Debiutant
Debiutant

Postprzez bmors82 » 26 września 2016, 01:54

Studiować warto dobrze i zgodnie z własnymi przekonaniami - lepszej porady nie będzie ;) zatem jeśli są tu humaniści, polecam studia humanistyczne, natomiast jeśli ktoś się dobrze czuje w liczbach i bankowości, zdecydowanie polecam WSB - http://studiamba.wsb.pl/ - lepszej uczelni w tym temacie (i nie tylko) nie znajdziecie. Powodzenia i naprawdę rzućcie okiem na ofertę.
bmors82
Debiutant
Debiutant

Postprzez pilotec » 28 września 2016, 09:59

ja studiowałem filologię i nie jest tak źle jak mówią. Praca jest, chociaż wiadomo że gorzej płatna niż np. informatyka. Ale robię to co lubię, a to jest cenniejsze od dodatkowych kilku stów.
pilotec
Początkujący
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Szkoły i uczelnie