Praca!!! Gdzie szukać?

Wydarzenia i komentarze z Jasła

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Postprzez jjaa18+ » 19 lutego 2018, 18:55

Nowy styl są przyjęcia cały czas kasa dobra tzn jak dla kogo oczywiście każdego nie zadowoli ubezpieczenie pełny etat od pierwszego dnia, talony na święta, paczki na Mikołaja
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez pimpin » 19 lutego 2018, 19:32

ziperaa66 napisał(a):Ja nawet sie najme za 5 zl na godzine pomocy, brak pieniedzy doprowadza mnie do takiej desperacji ze pracowalbym nawet za te 5 zl za godzine

Ofert wisi w k...ę, wystarczy ruszyć swoje leniwe du..ko a nie mazgaić się i płakać do mamy w rękaw. Co za panicz :-)
pimpin
Guru
Guru

Postprzez Karolina28 » 19 lutego 2018, 21:30

Pytanie moje brzmi, czy w Jaśle znajdę pracę w reklamie czy w marketingu? Jest to jedyna rzecz, którą zajmowałam się do tej pory i zarazem moja wielka pasja i nie chcę zmieniać zawodu. Może ewentualnie praca zdalna?
Karolina28
Debiutant
Debiutant

Postprzez jjaa18+ » 19 lutego 2018, 23:46

Karolina28 napisał(a):Pytanie moje brzmi, czy w Jaśle znajdę pracę w reklamie czy w marketingu? Jest to jedyna rzecz, którą zajmowałam się do tej pory i zarazem moja wielka pasja i nie chcę zmieniać zawodu. Może ewentualnie praca zdalna?
Proszę zobaczyć na oferty pracy z Nowego Stylu ostatnio na zakładzie widziałam plakaty do marketingu i reklamy płynnie trzeba znać dwa języki niemiecki i angielski tylko niewiem czy to nie była rekrutacja wewnętrzna trzeba poczytać naprawdę się opłaca
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Prezes8 » 28 lutego 2018, 21:28

w budowlance :) zawsze robota jest ale i też trzeba coś umieć robić :) stawki od godziny :)
Prezes8
Debiutant
Debiutant

Postprzez lol77lol » 14 marca 2018, 19:35

Sprawdź na jaslo4u na ogłoszeniach ;D
lol77lol
Debiutant
Debiutant

Postprzez kuchman » 24 marca 2018, 16:32

nie wydaje mi się by w jaśle w reklamie można było pracować, proponuje szukać pracy zdalnej, lub się przepranżowić
kuchman
Debiutant
Debiutant

Postprzez Majster docieplenia » 26 marca 2018, 23:37

W firmie Remontowo-Budowlanej jak umiesz coś robić albo chesz się nauczyć szybko fachu :) pozdrawiam :)
Majster docieplenia
Początkujący
Początkujący

Postprzez awesome » 2 czerwca 2018, 11:17

W tym kraju nie ma pracy dla ludzi w Twoim wykształceniem .
awesome
Guru
Guru

Postprzez kornik_drukarz » 12 lipca 2018, 15:04

Nie no, bez przesady. Praca jest, może niekoniecznie w tym mieście, ale jak się poszuka w innych... Na przykład ciekawe oferty pracy Bydgoszcz można znaleźć na praca.money.pl/praca-bydgoszcz-m1.html, wrto zajrzeć, jeśli ta lokalizacja wam nie przeszkadza.
kornik_drukarz
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez mission » 17 sierpnia 2018, 13:10

Jest cała masa serwisów, gdzie można szukać pracy. Polecam Ci się rozejrzeć faktycznie po portalach, nawet typu olx, bo tam też często są takie oferty godne uwagi. Inną opcją są agencje, które same załatwiają Ci pracę, trzeba się tylko zapisać. Dobra opcja, jeżeli masz możliwość poczekania.
mission
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez spiaca_pieknosc » 13 września 2018, 23:48

Zgadzam się z przedmówcami. Myślę, że fajną opcją może być również dorabianie za pomocą umowy-zlecenie. To najczęściej drobne i proste prace za które można dostać godziwe wynagrodzenie.
spiaca_pieknosc
Debiutant
Debiutant

Postprzez luc_ponownie » 14 września 2018, 21:44

W Nowym Stylu by pewnie od ręki by była,ale kto by tam szedł za te ich kokosy - chyba tylko stary albo desperat ;) Albo w Balticu hahaha ci to dopiero sobie wyrobili opinię - jak dzisiaj do Rzeszowa jechałem to widziałem billboardy,ich to dopiero przypiliło :D

Jak w Jaśle szukacie to Styl i nie tylko tutaj: http://www.ogloszenia.jaslo4u.pl/kategoria.php?kat=5 (Choć ja p... jakieś głąby szukają w ogłoszeniach programisty za 2k złotych,to nawet w Rzeszowie programiście-świeżakowi płacą więcej) Ale jak szukacie pracy za SENSOWNE pieniądze prosta rada: NIE SZUKAJCIE W JAŚLE :!:

Zresztą powiem - nawet Rzeszów to w sumie h... d... i kamieni kupa,trzeba szukać chyba gdzieś poza tym województwem,bo tu to tylko Po Polsku mówimy,a tak, reszta to prawie jak na Ukrainie.
-----------------------
spiaca_pieknosc napisał(a):Zgadzam się z przedmówcami. Myślę, że fajną opcją może być również dorabianie za pomocą umowy-zlecenie. To najczęściej drobne i proste prace za które można dostać godziwe wynagrodzenie.

Jaki portal dla "freelancerów" promujesz ? Umowy-zlecenie to dobra opcja dla kogoś kto musi się wręcz opędzać od ofert pracy na umowę,takiej pracy wcale nie jest tak dużo,a w internecie to już w ogóle ceny zaniżane tak,że aż chyba szkoda tym sobie gitarę zawracać.
luc_ponownie
Ekspert
Ekspert

Postprzez ajaks1 » 15 września 2018, 14:17

Rzeszów bazuje głównie na studentach, którzy są zatrudniani w barach, w galeriach, w sklepach. Szału tam nie ma z pracą dla ludzi po studiach. Pozostaje albo otwarcie własnego biznesu albo przy dużym szczęściu klepanie za najniższą krajową, tyle że w Rzeszowie koszty utrzymania są niższe od Krakowa czy innych większych miast, więc singiel nawet za najniższą krajową przeżyje.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez George » 19 września 2018, 09:59

Ja szukam głównie przez internet. Niestety słabo z pracą w naszym regionie.
George
Debiutant
Debiutant

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze miasto