wózek spacerowy PARASOLKA

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: wózek spacerowy PARASOLKA

Postprzez myszka2000 » 30 marca 2011, 16:18

Ja też kupiłam wózek Baby design Sprint w Jaśle na Baczyńskiego w carrefourze, jest to super wybór, wygodny dla mnie i dziecka.
W sklepie zamawiają kolor jaki ktoś sobie życzy.
myszka2000
Debiutant
Debiutant

Postprzez Rita » 31 marca 2011, 20:17

Ok, problem z głowy. Wózek już kupiłam, tzn. zamówiłam przez allegro. Wybrałam baby design Tiny - tańszy 70 zł na allegro od wózka w sklepie Duduś. Aha byłam w Krośnie i rzeczywiście ceny mają niskie.
Rita
Guru
Guru

Postprzez grafos » 31 marca 2011, 23:24

Nasza parasola ma 3 lata. Również kupiona w sklepie dziecięcym na Baczynskiego w Carffurze.
BabyDesign Travel przeszedl wiele poczawszy od wizyt na szlakach gorskich, wedrowkach po Pradze i innych wycieczkach teraz odziedzicza go drugi junior i powiem szczerze ze nie zamienil bym go na nic innego.
Zgrabny i wygodny do bagaznika - a co najwazniejsze LEKKI.

pozdrawiam
grafos
Guru
Guru

Postprzez Witka » 27 grudnia 2011, 00:48

Rita napisał(a):Zastanawiałam się nad wózkiem firmy Baby Design TINY lub WALKER - czytałam opinie na ich temat, kolejny typ to Coneco Traffic - jednak zasadniczą wadą jest rączka, ze względu na to, że jedną ręką nie poprowadzisz wózka np. podczas deszczu trzymając parasolkę. Tak samo jest z wózkiem o którym Ty pisałaś. Gdzie w Jaśle lub okolicy można obejrzeć wózki spacerowe - w sklepach jest ich zaledwie 2-3 sztuki.

Ja mam Coneco traffic i musze przyznać to byl strzał w dziesiątke. Jest lekki super się go prowadzi a kółka z przodu można zablokować żeby prowadzić jedną ręką.
Ja kupiłam na allegro używany ale był w idealnym stanie . Polecam ten wózek bo warto :ok:
Witka
Guru
Guru

Postprzez mamakrisa » 23 września 2013, 22:23

ja mam taki wózek: http://www.lulajbaby.com/wozek-spacerow ... p-336.html i jestem z niego bardzo zadowolona. Korzystałam wczesniej ze spacerówki nie-parasolki i jednak jestem zdecydowanie za parasolkami. Mam nieduże autko, więc miejsce też mnie ogranicza. A i rozkładanie i składanie wózeczka, to tylko chwila. Co ma ogromne znaczenie jak idę sama gdzies z Młodym. Poza tym wózek jest lekki i bardzo łatwo się go prowadzi. Z doswiadczenia mogę polecic parasolki.
mamakrisa
Debiutant
Debiutant

Postprzez kamilcia120 » 24 września 2013, 11:36

ja dla mojego synka mialam spacerówkę QUICK SMART i mogę z czystym sumieniem polecić.
Leciutka, latwo się składa no i bez problemu wszedzie sie zmieści.
kamilcia120
Bywalec
Bywalec

Postprzez olkaaaaa » 7 maja 2018, 10:47

Ja polecam sklep Sezam dla dzieci, jest tam ogromny wybór wózków i nie tylko. Warto sprawdzić, mają atrakcyjne ceny i wysokiej jakości produkty, można skorzystać z ich sklepu internetowego, ja jestem bardzo zadowolona :)
olkaaaaa
Debiutant
Debiutant

Postprzez Paulina67 » 10 lipca 2018, 10:01

Na stronie https://dorjan.com.pl/ są wózki marki Dorjan do sprawdzenia. Ja kupowałam ich model Quick ale dla bliźniaków, czyli Twin i radzi sobie świetnie przy dość dużej eksploatacji bo jednak staramy się z dziećmi często gdzieś wychodzić, wyjeżdżać, zamiast kisić się w domu, szczególnie w sezonie jak jest ładna pogoda.
Paulina67
Początkujący
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Planeta kobiet