automatyka do bram, wideodomofony

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

automatyka do bram, wideodomofony

Postprzez elektryk31 » 7 maja 2011, 15:19

Czy ktoś z Was orientuje się, jakie jest w Jaśle i okolicach zapotrzebowanie na branżę elektryczną a dokładniej napędy bram domofony, wideodomofony itp
elektryk31
Początkujący
Początkujący

Re: automatyka do bram, wideodomofony

Postprzez qasanek » 7 września 2015, 19:12

jak potrzebujesz automatyke do bram to możesz spróbować do nich się odezwać http://grodzimy.com
qasanek
Debiutant
Debiutant

Postprzez makymillian » 22 września 2015, 18:43

Jesteś monterem?

Ja ostatnio montowałem do bramy dwuskrzydłowej napęd BFT i nie miałem problemu ze znalezieniem osoby, która wykona mi taką usługę. Natomiast z tego co widzę, popularnością zaczynają się cieszyć chińskie napędy, których nie bardzo kto montować. Odnośnie domofonów czy wideodomofonów się nie wypowiem, wideodomofon ma najlepsze lata chyba za sobą, kiedyś synonim luksusu. ;)
makymillian
Bywalec
Bywalec

Postprzez nando » 8 marca 2019, 12:01

Generalnie polecam sobie odwiedzić stronę https://www.automatyka24.pl/pl/katalog/ ... ejestracja jeżeli interesują Was rzeczy niezbędne do stworzenia automatycznej bramy wjazdowej. Długi czas nie miałem, ale w tamtym roku na wakacje sie za to wzialem i dzis juz nie ma problemu co chwile z wysiadaniem i zamykaniem czy otwieraniem zeby wyjechac :)
nando
Bywalec
Bywalec

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu