Dobry adwokat od rozwodow

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Postprzez Alladyn » 17 lipca 2014, 21:59

gossiek530 napisał(a):a pozbawiał ktoś władzy rodzicielskiej z udziałem Pani Adwokat Lubaś ?

Nie zawracaj sobie nią głowy nie warto.... wydasz niepotrzebnie pieniądze i na tym się skończy... z tego co wiem z doświadczenia i przekonałem się na własnej skórze może ma wiele zalet ale słowo SKUTECZNOŚĆ to coś czego z pewnością brakuje tej Pani.... ale każdy ma swoje zdanie... może dobrze prowadzi podrzędne sprawy, lecz te z podwyższonym priorytetem i oczywiście wartością to dla tej Pani czarna magia... a le w końcu każdy musi z czegoś żyć...:)
Alladyn
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez samaslodycz » 8 grudnia 2014, 13:32

a czy ktoś wie moze ile sie teraz czeka w krośnie na rozprawe rozwodowa?
samaslodycz
Guru
Guru

Postprzez maritakoszynska5 » 6 sierpnia 2016, 13:49

...polecam Panią Magdalenę Górkę-Lubaś, sama korzystałam z jej usług ;) ma kancelarię na ul. Jagiełły, w linku masz dane kontaktowe...

JA NIESTETY STANOWCZO ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z PANIĄ ADWOKAT MAGDALENA GÓRKA-LUBAŚ. JEJ MIŁY UŚMIECH I ROZMOWA NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z PROFESIONALNOŚCIĄ ZAWODU ADWOKATA. WRĘCZ PRZECIWNIE, NIE JEST RZETELNA I SUKCESYWNA W POLECONEJ SPRAWIE. KATEGORYCZNIE ODRADZAM!!!!
maritakoszynska5
Debiutant
Debiutant

Postprzez cullen » 15 stycznia 2017, 00:33

Alladyn napisał(a):
truskawka23 napisał(a):A ja znów na odwrót i wręcz przeciwnie bo Adwokat Magdaleny Górki nie polecam. Jest niekompetentna nie potrafi załatwić żadnej sprawy.. I moim zdaniem jako adwokat nie zna się na wielu sprawach.

Też przychylam się do tej wypowiedzi... siedzi na sali i tylko notuje to co mówi Sędzia... a dokładnie to samo może zobaczyć po rozprawie, ponieważ każda ze stron ma wgląd w akta sprawy.. nie potrafi podejść do tematu profesjonalnie... osobiście uważam że w małym Jaśle jest daleko z tyłu w stosunku do Kolegów po fachu...

Tak, jasne, Jasło rzeczywiście "jest daleko z tyłu w stosunku do Kolegów po fachu", bo ludzie zabiją się tylko w Warszawie, tracą pracę też tylko w Warszoawie, a o miedzę kłócą się oczywiście tylko w Magdalence pod Warszawą, a w takim Jaśle to aż dziw, że jeszcze sąd stoi, bo tu się nic nie dzieje, w związku z czym adwokaci nie mają gdzie zdobyć doświadczenia, a i nawet terminów się nie muszą trzymać i starać też się w ogóle nie muszą, bo przecież Jaślanie nie wiedzieliby co zrobić z adwokatem, który zawalił sprawę ze swojej winy, po prostu poszliby do innego - w Warszawie oczywiście, ewentualnie w trochę bardziej prowincjonalnym Krakowie. P o z d ro
cullen
Mistrz
Mistrz

Postprzez miki789 » 27 kwietnia 2018, 14:30

Polecam panią Mirosławę Szczęśniak (szczesniak-adwokat.pl)
miki789
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu