Łatwe kierunki studiów

Forum o Jasielskich szkołach

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Re: Łatwe kierunki studiów

Postprzez Emily » 20 czerwca 2015, 10:50

Lepiej iść na trochę trudniejsze i zainwestować w jakieś kursy. W dzisiejszym świecie nie wiadomo, co się może przydać.
Emily
VIP
VIP

Postprzez Jaślanin77 » 25 czerwca 2015, 12:13

Czy są jakieś studia inżynierskie, na których jest stosunkowo mało matematyki w porównaniu do innych kierunków? W sensie, żeby można było tą matme ogarnąć.
W szkole średniej królem matmy nie byłem (oceny dopki i dostateczne), a nie chciałbym iść na studia licencjackie :) Najbardziej interesuje mnie Krosno.
Jaślanin77
Guru
Guru

Postprzez mateuszek » 26 czerwca 2015, 12:55

nie rozumiem dlaczego chcecie robić 'łatwe' studia? czy studia mają uczyć? czy mają być najprostsza drogą do CZEGOŚ. pytanie do czego? Po co w ogóle iść na studia byle by były łatwe? dla papieru? to weźcie te 5 lat idźcie do pracy i też będziecie mieć papier - świadectwo pracy- i ten papier będzie o wiele ważniejszy niż papier ze studiów, gdzie podczas nie macie żadnego doświadczenia. a rynek i tak was zweryfikuje.
mateuszek
Debiutant
Debiutant

Postprzez Jaślanin77 » 28 czerwca 2015, 14:38

mateuszek napisał(a):nie rozumiem dlaczego chcecie robić 'łatwe' studia? czy studia mają uczyć? czy mają być najprostsza drogą do CZEGOŚ. pytanie do czego? Po co w ogóle iść na studia byle by były łatwe? dla papieru? to weźcie te 5 lat idźcie do pracy i też będziecie mieć papier - świadectwo pracy- i ten papier będzie o wiele ważniejszy niż papier ze studiów, gdzie podczas nie macie żadnego doświadczenia. a rynek i tak was zweryfikuje.

Nie no, lepiej iść na taki kierunek, żebym po 1 semestrze leżał z połowy przedmiotów. :mur:
Idz do pracy i przez 5 lat pracuj 10 godzin dziennie za najniższą krajową. A wykształcenie nadal średnie. Świetny z Ciebie doradca :)
Jaślanin77
Guru
Guru

Postprzez dragoness » 28 czerwca 2015, 14:50

Jaślanin77 napisał(a):
mateuszek napisał(a):nie rozumiem dlaczego chcecie robić 'łatwe' studia? czy studia mają uczyć? czy mają być najprostsza drogą do CZEGOŚ. pytanie do czego? Po co w ogóle iść na studia byle by były łatwe? dla papieru? to weźcie te 5 lat idźcie do pracy i też będziecie mieć papier - świadectwo pracy- i ten papier będzie o wiele ważniejszy niż papier ze studiów, gdzie podczas nie macie żadnego doświadczenia. a rynek i tak was zweryfikuje.

Nie no, lepiej iść na taki kierunek, żebym po 1 semestrze leżał z połowy przedmiotów. :mur:
Idz do pracy i przez 5 lat pracuj 10 godzin dziennie za najniższą krajową. A wykształcenie nadal średnie. Świetny z Ciebie doradca :)

Nie no, lepiej iść na przykład na TIR, bo łatwa, zrobić magistra i po pięciu latach iść do pracy na na 10 godzin za najniższą krajową. To dopiero obciach.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Jaślanin77 » 28 czerwca 2015, 15:00

dragoness napisał(a):Nie no, lepiej iść na przykład na TIR, bo łatwa, zrobić magistra i po pięciu latach iść do pracy na na 10 godzin za najniższą krajową. To dopiero obciach.

Czy ktoś mówi tu o studiach licenjackich?
Jaślanin77
Guru
Guru

Postprzez dragoness » 28 czerwca 2015, 15:04

Jaślanin77 napisał(a):
dragoness napisał(a):Nie no, lepiej iść na przykład na TIR, bo łatwa,zrobić magistra i po pięciu latach iść do pracy na na 10 godzin za najniższą krajową. To dopiero obciach.

Czy ktoś mówi tu o studiach licenjackich?

Jak ktoś ma ochotę robić licencjat pięć lat..., to faktycznie musi szukać łatwych studiów. W kwestii formalnej te studia to dla wiedzy, czy dla papierka?
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Jaślanin77 » 28 czerwca 2015, 15:55

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, a myślisz że wszystkie rozumy pozjadałaś.
Zadałem pytanie o studia inżynierskie, a Ty mi wyjeżdżasz z licencjatem i magistrem. Brak słów...
Na dodatek insynuujesz, że na zrobienie licencjatu potrzebuję 5 lat. Napiszę krótko: "Beka z Ciebie". :)
A w kwestii formalnej to nie jest Twój interes po co mi są potrzebne studia. ;)
Jaślanin77
Guru
Guru

Postprzez dragoness » 28 czerwca 2015, 16:01

Czy są jakieś studia inżynierskie, na których jest stosunkowo mało matematyki w porównaniu do innych kierunków?
:rotfl: :rotfl: :rotfl: http://www.psw.jaslo.pl/index.html jedyne co w takiej sytuacji przychodzi do głowy. Nie dziękuj. Nie trzeba.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Jaślanin77 » 28 czerwca 2015, 16:08

Widzę, że są postępy z myśleniem u Ciebie.
Ale nie bój się, nie mam zamiaru dziękować. Studia w Jaśle mnie nie interesują. ;)
Jaślanin77
Guru
Guru

Postprzez dragoness » 28 czerwca 2015, 16:15

Jaślanin77 napisał(a):Widzę, że są postępy z myśleniem u Ciebie.
Ale nie bój się, nie mam zamiaru dziękować. Studia w Jaśle mnie nie interesują. ;)

Na tyle duże, ze dałam radę skończyć studia, nie zastanawiając się nad poziomem trudności.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Jaślanin77 » 28 czerwca 2015, 16:25

To szczere gratulacje :)
Ciekawe tylko, czy pod biureczkiem profesora było zdawane heheh. Nie wnikam. No sorry, ale "chamski" jestem od kiedy sięgnę pamięcią.
A tak na marginesie, skończone studia nie świadczą o poziomie inteligencji. ;)
Jaślanin77
Guru
Guru

Postprzez dragoness » 28 czerwca 2015, 16:33

Fakt. Jesteś chamski. I studia tego nie zmienią.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez aQQ » 28 czerwca 2015, 16:57

Jaślanin77 napisał(a):A w kwestii formalnej to nie jest Twój interes po co mi są potrzebne studia. ;)

Człowieku czytam twoje wypociny i nie wytrzymałem.....
Inżynier bez matematyki, męka przez lata i jeszcze to co cytuje wyżej .
Jak nie wiesz po co Ci studia idź i kup sobie dyplom na bazarze, powieś na łóżkiem , a wcześniej pokaz rodzicom którzy Cie utrzymują i nie zawracaj innym doopy.
Studiuje się dla siebie - nie dla Mamy i Taty . Inżynier to tytuł techniczny , a technika łączy się nierozerwalnie z matematyką.
A skoro z matmy ledwo miałeś dostatecznie , to nawet na pomocnika murarza się nie nadajesz bo ilości piasku do betoniarki na worek cementu w łepetynce nie policzysz- z tytułem czy bez. Pozostaje robota na zmywaku , choć jak dostaniesz polecenie by odpowiednio dozować płyn do naczyń to leżysz i kwiczysz - bo jak to policzyć?

Dyplom i tytuł inżyniera w Twoim przypadku, niczego tu już nie zmieni.
Zasad matematyki uczymy się w szkole podstawowej, gimnazjum i średniej , a ten etap najwyraźniej Ci uciekł.

Takie pokolenia przyszłych dorosłych POLAKÓW nam rosną- strach się bać.
Od takich inżynierów uchroń Nas Panie.
aQQ
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Jaślanin77 » 28 czerwca 2015, 17:56

aQQ napisał(a):Jak nie wiesz po co Ci studia idź i kup sobie dyplom na bazarze, powieś na łóżkiem , a wcześniej pokaz rodzicom którzy Cie utrzymują i nie zawracaj innym doopy.
Studiuje się dla siebie - nie dla Mamy i Taty .

Nic o mnie nie wiesz gościu, więc po co piszesz takie głupoty?

aQQ napisał(a):A skoro z matmy ledwo miałeś dostatecznie , to nawet na pomocnika murarza się nie nadajesz bo ilości piasku do betoniarki na worek cementu w łepetynce nie policzysz- z tytułem czy bez. Pozostaje robota na zmywaku , choć jak dostaniesz polecenie by odpowiednio dozować płyn do naczyń to leżysz i kwiczysz - bo jak to policzyć?

To ciekawe jak się liczy ilość piasku na worek cementu, bo to przecież zwykła proporcja :mur: Z Ciebie pewnie taki matematyk, że obliczasz ilość oddanego moczu w ciągu doby... Masakra.

Reasumując, jedyne z czym masz rację to:
aQQ napisał(a):
Jaślanin77 napisał(a): Inżynier to tytuł techniczny , a technika łączy się nierozerwalnie z matematyką.

a reszta to właśnie wypociny i wytwory Twojej wyobraźni, bo mnie nie znasz, a tym samym nic nie wiesz o moich umiejętnościach.
Z tym moczem to aluzja do Twojego zmywaka i do tego co wypisujesz o mnie, tak dla jasności.
Jaślanin77
Guru
Guru

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szkoły i uczelnie