Gdzie wyjechać na długi weekend?

Wydarzenia i komentarze z Jasła

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Re: Gdzie wyjechać na długi weekend?

Postprzez koniaks » 1 czerwca 2017, 07:47

Zielona Polana w Łączkach, Bieszczady. W zasadzie dostaniecie tam wszystko - basen, kort, własną plażę nad Sanem, boiska, plac zabaw, mini klub, mini kino, góralskie chaty i swojskie jadło. A przy okazji zorganizują wam spływ kajakowy, wyprawę w góry, kulig i wiele innych tematów. Jeśli zwrócicie uwagę na cenę i fakt, że dzieci do lat 4 zabieracie całkowicie za darmo, to jeszcze pozytywnie się uśmiechniecie.
koniaks
Weteran
Weteran

Postprzez okoucho » 1 czerwca 2017, 20:50

Nigdzie.
Długi week to najgorszy termin na wyjazd. Masakra na drogach, w miejscu docelowym jak w ulu.
Temat nie dotyczy tylko Polski. Slowacja, Węgry, masakra, wszędzie Polacy, tłumy na basenach, w atrakcyjnych miejscach.
Moim zdaniem lepiej wziąć dzień urlopu w zwykły tydzień /poniedziałek lub piątek/ i zrobić sobie długi weekend.
okoucho
Bywalec
Bywalec

Postprzez kamil3 » 1 stycznia 2018, 21:28

do zakopanego :D najlepiej :D
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez muaha » 27 maja 2018, 00:13

No tam to na pewno będą tlumy. Wolę mniej oblegane miejscowości. Jeśli o góry chodzi to bardzo fajny jest Ustroń. Glowy nie dam, ale wydaje mi się, że sun&snow mają tam jeszcze wolne apartamenty, a do tego jeszcze zniżkę -15% na weekend majowo-czerwcowy.
muaha
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez asterka » 27 maja 2018, 08:44

ja proponuję wypad na Folusz, rewelacja polecam po drodze można zjeść pysznego pstrąga na stawach w Dębowcu i jeśli zmęczy nas podróż na Folusz tam też można poprawić pstrągiem.Popływać rowerkiem wodnym na pięknym stawie u pana na Foluszu,można też zjeść lody . Proponuję też odwiedzić w drodze powrotnej Biedronkę w Dębowcu.
asterka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez x_n » 26 czerwca 2018, 11:42

Polecam wyjazd we dwoje do Gdańska Fajne jest pozwiedzać Gdańsk, gdy nie ma w nim tłumów ludzi. Dobrze jest zarezerwować sobie we dwoje nocleg w apartamencie. W dobrej cenie apartamenty znajdziecie na przyklad na stronie Sun&Snow. Znajdą się tam mieszkania i na starym mieście i z widokiem na Zatokę Gdańską :)

Po drodze oczywiście warto jest wstąpić do Malborka. Największy zamek jaki kiedykolwiek widziałam ( jak bylam to zrobił na mnie niesamowite wprost wrażenie, ponoć jest to najwiekszy zamek nie tylko w Polsce ale równiez i na całym świecie)
Obrazek
x_n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Beniulek123 » 9 lipca 2018, 14:20

Ja na takie kilkudniowe wyjazdy polecam odwiedzić Kraków ;) Dużo ciekawych zabytków architektonicznych, muzeów, domów kultury i przede wszystkim ciekawe wydarzenia na Rynku Głównym czy żydowskim Kazimierzu ;)
Beniulek123
Debiutant
Debiutant

Postprzez elabarbara » 20 lipca 2018, 08:45

Dużo podróżujemy z rodziną. W zeszłym roku zwiedzaliśmy południe Polski, a w tym roku odwiedzamy północ. W zeszły weekend wybraliśmy się do Warszawy, Pałac Kultury wywarł na mnie ogromne wrażenie, tak samo Łazienki. Zgłodniałych przywitała nas restauracja Akademia, w której czuliśmy się jak w domu. Przepyszne jedzenie w dobrej cenie.
elabarbara
Początkujący
Początkujący

Postprzez Paulina67 » 10 sierpnia 2018, 12:04

Sudety ogólnie polecam. Ciekawe różnorodne góry z dobrą bazą na lato i na zimę. Jeśli chodzi o narty to sobie upodobałem Góry Sowie a dokładnie okolicę Bukowej Chaty, jest wyciąg, jest gdzie pobiegać na nartach, cały ten park Jugów na europejskim poziomie.
Paulina67
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez ja-nina87 » 13 sierpnia 2018, 13:27

Zależy jak długi ten weekend ma być. Ale tak w najbliższej okolicy to można wyjechać do Sanoka, Krynicy Zdrój, Nowego Sącza, albo gdzieś w mniej zaludnione miejsca przy granicy polsko - słowackiej.
ja-nina87
Debiutant
Debiutant

Postprzez baranowski » 17 sierpnia 2018, 13:07

Ja na długi weekend zawsze jeżdżę w jakieś fajne, przede wszystkim polskie miejsca. Bieszczady, czy mazury to chyba najlepszy wybór. W Bieszczadach nie ma dużo atrakcji, ale za to jest pięknie i można urządzić niezłe spacerki po górach ;)
baranowski
Początkujący
Początkujący

Postprzez Paulina67 » 20 sierpnia 2018, 13:14

Warto sobie pojechać w góry Sowie do Bukowej Chaty - http://bukowachata.pl/. Piękna okolica góry lasy spokoj cisza czyli dokładnie to czego zawsze szukam na urlopie. Nie rozumiem ludzi którzy odpocząć jeżdżą do kurortów...Przecież tam jest człowiek na człowieku zawsze gorzej niż w centrum handlowym w sobotę..
Paulina67
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Poprzednia strona

Powrót do Nasze miasto