Gdzie kupić okna pcv?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Postprzez Szyszka » 27 lutego 2016, 10:57

firmę Mega Stolar to omijajcie szerokim łukiem....NIE POLECAM.....amatorzy a nie fachowcy!!!!!!!!!!
Szyszka
Debiutant
Debiutant

Postprzez Lolowann1 » 28 lutego 2016, 03:06

W moim domku firma Chemix z Jasła wymieniała okna na nowe pcv, prawie wszystkie drzwi wewnętrzne (DRE). Ja i moja małżonka nie narzekamy, wręcz przeciwnie! Poza tym fajny kontakt z właścicielem. W tym roku będę brał u nich także drzwi wejściowe.
Lolowann1
Debiutant
Debiutant

Postprzez walentyna » 28 lutego 2016, 12:48

nie polecam firmy w Jaśle w rynku obok Keksa (nie pamiętam nazwy) .
walentyna
Guru
Guru

Postprzez stokrotka99 » 28 lutego 2016, 14:02

Moim zdanien rzetelna firma która montuje okna jest Profil-Bud z ulicy lwowskiej,pełen profesionalizm zero zastrzeżeń. ..
stokrotka99
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Mecenas » 9 sierpnia 2016, 11:33

Podbijam temat - kogo teraz polecilibyście w Jaśle do zakupu i montażu okien oraz drzwi wejściowych i bramy garażowej?
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez tiruriru » 9 sierpnia 2016, 17:30

Ja polecam Mega Stolar. Montowali nam okna i drzwi w całym domu i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Cena super, niższa niż w wielu firmach jasielskich.
tiruriru
Mistrz
Mistrz

Postprzez tess » 10 sierpnia 2016, 14:53

Czy kupował ktoś okna pagen albo vetrex? Interesuje mnie również opinia na temat ekipy wstawiającej te okna
tess
Obyty
Obyty

Postprzez Anitka » 11 października 2016, 16:55

Wycenę okien warto zrobic nie tylko w naszym mieście ale i okolicznych. Jest tak dużo konkurencja że przyjadą i zamontują.
Anitka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez artuskrak » 30 maja 2017, 20:19

Ostatnio często bywam w Bieczu i przy Grodzkiej (blisko rynku, po schodach, kolorowa witryna) jest nowa firma (sklep), w której pytałem się o ofertę okien i drzwi - W&M Invest. Mają tam asortyment znanych marek. Można od razu złożyć zamówienie. Mają tam nawet ekspozycje drzwi i parapetów. Kobitka kumata przedstawiła mi kilka ciekawych opcji. Podobno w cenie zakupu mają wycenę, pomiary, dowóz i montaż ale dzisiaj to chyba każda firma oferuje. Jak się ostatecznie zdecyduję na zakup to potwierdzę.
artuskrak
Debiutant
Debiutant

Postprzez pawel1212 » 5 kwietnia 2018, 16:07

Miesiąc temu kupiłem okna od firmy Okno-Best mieszczą się na ul.Jana Pawła II w budynku galerii, Panowie znają się na rzeczy, kupiłem okna tzw. pasywne, przed upływem 4 tygodni od zamówienia okna zostały zamontowane. Jako ze mój teść całe życie pracuje jako inżynier budowlany, to po jego opinii wiem ze montaz wykonali solidnie zgodnie ze sztuką i na porządnych materiałach.

PS.Nie polecam tanich okien kiedyś kupiłem takie z firmy drutex do mieszkania i żałowałem każdej wydanej złotówki.
pawel1212
Początkujący
Początkujący

Postprzez L3mon » 11 maja 2018, 11:07

Dla osób, które stoją przed wyborem okien, a nie mają w tej kwestii doświadczenia polecam artykuł http://cowidze.pl/kupujemy-okna-ktore-parametry-okien-sa-wazne-na-co-zwrocic-uwage-wybierajac-okna-do-domu , jest w nim dużo praktycznych informacji. Wybór okien to bardzo ważna kwestia i kosztowny zakup, więc trzeba to dobrze przemyśleć.
L3mon
Początkujący
Początkujący

Postprzez jaganbala90 » 15 maja 2018, 10:12

Cześć. Ze stolarką jest coraz lepiej, dużo firm, lepsza jakość niż kiedyś. U nas okna wstawialiśmy rok temu i całe zamówienie poszło od Okno Plus, w Sanoku marka ma swój punkt przy Piastowskiej. Świetna jakość i same wykonanie, wygląd, estetyka w nowoczesnym wydaniu. Też nie mam problemów ze sterowaniem, domykiem, zamki mi się nie zacinają.
jaganbala90
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu