Gdzie kupić okna pcv?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Postprzez Szyszka » 27 lutego 2016, 10:57

firmę Mega Stolar to omijajcie szerokim łukiem....NIE POLECAM.....amatorzy a nie fachowcy!!!!!!!!!!
Szyszka
Debiutant
Debiutant

Postprzez Lolowann1 » 28 lutego 2016, 03:06

W moim domku firma Chemix z Jasła wymieniała okna na nowe pcv, prawie wszystkie drzwi wewnętrzne (DRE). Ja i moja małżonka nie narzekamy, wręcz przeciwnie! Poza tym fajny kontakt z właścicielem. W tym roku będę brał u nich także drzwi wejściowe.
Lolowann1
Debiutant
Debiutant

Postprzez walentyna » 28 lutego 2016, 12:48

nie polecam firmy w Jaśle w rynku obok Keksa (nie pamiętam nazwy) .
walentyna
Guru
Guru

Postprzez stokrotka99 » 28 lutego 2016, 14:02

Moim zdanien rzetelna firma która montuje okna jest Profil-Bud z ulicy lwowskiej,pełen profesionalizm zero zastrzeżeń. ..
stokrotka99
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Mecenas » 9 sierpnia 2016, 11:33

Podbijam temat - kogo teraz polecilibyście w Jaśle do zakupu i montażu okien oraz drzwi wejściowych i bramy garażowej?
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez tiruriru » 9 sierpnia 2016, 17:30

Ja polecam Mega Stolar. Montowali nam okna i drzwi w całym domu i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Cena super, niższa niż w wielu firmach jasielskich.
tiruriru
Mistrz
Mistrz

Postprzez tess » 10 sierpnia 2016, 14:53

Czy kupował ktoś okna pagen albo vetrex? Interesuje mnie również opinia na temat ekipy wstawiającej te okna
tess
Obyty
Obyty

Postprzez Anitka » 11 października 2016, 16:55

Wycenę okien warto zrobic nie tylko w naszym mieście ale i okolicznych. Jest tak dużo konkurencja że przyjadą i zamontują.
Anitka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez artuskrak » 30 maja 2017, 20:19

Ostatnio często bywam w Bieczu i przy Grodzkiej (blisko rynku, po schodach, kolorowa witryna) jest nowa firma (sklep), w której pytałem się o ofertę okien i drzwi - W&M Invest. Mają tam asortyment znanych marek. Można od razu złożyć zamówienie. Mają tam nawet ekspozycje drzwi i parapetów. Kobitka kumata przedstawiła mi kilka ciekawych opcji. Podobno w cenie zakupu mają wycenę, pomiary, dowóz i montaż ale dzisiaj to chyba każda firma oferuje. Jak się ostatecznie zdecyduję na zakup to potwierdzę.
artuskrak
Debiutant
Debiutant

Postprzez pawel1212 » 5 kwietnia 2018, 16:07

Miesiąc temu kupiłem okna od firmy Okno-Best mieszczą się na ul.Jana Pawła II w budynku galerii, Panowie znają się na rzeczy, kupiłem okna tzw. pasywne, przed upływem 4 tygodni od zamówienia okna zostały zamontowane. Jako ze mój teść całe życie pracuje jako inżynier budowlany, to po jego opinii wiem ze montaz wykonali solidnie zgodnie ze sztuką i na porządnych materiałach.

PS.Nie polecam tanich okien kiedyś kupiłem takie z firmy drutex do mieszkania i żałowałem każdej wydanej złotówki.
pawel1212
Początkujący
Początkujący

Postprzez L3mon » 11 maja 2018, 11:07

Dla osób, które stoją przed wyborem okien, a nie mają w tej kwestii doświadczenia polecam artykuł http://cowidze.pl/kupujemy-okna-ktore-parametry-okien-sa-wazne-na-co-zwrocic-uwage-wybierajac-okna-do-domu , jest w nim dużo praktycznych informacji. Wybór okien to bardzo ważna kwestia i kosztowny zakup, więc trzeba to dobrze przemyśleć.
L3mon
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez jaganbala90 » 15 maja 2018, 10:12

Cześć. Ze stolarką jest coraz lepiej, dużo firm, lepsza jakość niż kiedyś. U nas okna wstawialiśmy rok temu i całe zamówienie poszło od Okno Plus, w Sanoku marka ma swój punkt przy Piastowskiej. Świetna jakość i same wykonanie, wygląd, estetyka w nowoczesnym wydaniu. Też nie mam problemów ze sterowaniem, domykiem, zamki mi się nie zacinają.
jaganbala90
Debiutant
Debiutant

Postprzez martinrekk » 12 lipca 2018, 10:50

Bardzo mi się podoba jak izolują plastiki OknoPlus. Jest dużo ciszej, a zimą potwierdziło się też że termikę trzymają bardzo dobrze w domu. Wygodne w sterowaniu, nie trzeba się szarpać i siłować przy jakimkolwiek otwieraniu czy uchylaniu.
martinrekk
Debiutant
Debiutant

Postprzez michałowa » 13 sierpnia 2018, 20:26

Moim zdaniem drutex ma dobre jakościowo okna PCV, warto sobie sprawdzić ich ofertę. Sprzedają okna nowoczesne, bezpieczne, które mają nieco większą powierzchnię szklenia, także do pomieszczeń wpada więcej światła dziennego, to duży plus, jak dla mnie. Wybór kolorystyczny też mają duży, także bez problemu można dopasować okna do swoich upodobań.
michałowa
Bywalec
Bywalec

Postprzez Paulina67 » 27 sierpnia 2018, 15:34

Solidne mocne pcv robi OknoPlus ja bym ich doradzała zwłaszcza jeśli ktoś buduje dom i chce mieć jednak budynek energooszczędny żeby się potem w koszta opału nie ładować bo akurat oknami to zazwyczaj tego ciepła ucieka najwięcej. W Sigma w Sanoku swoje okna kupowałam i sobie ich chwalę – kompetentnie i terminowo.
Paulina67
Bywalec
Bywalec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu