Makijaż Pernamentny

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: Makijaż Pernamentny

Postprzez lauraC » 17 listopada 2018, 16:29

Pływam zawodowo wiec u mnie tylko permanentny wchodzi w gre. Dziewczyny z klubu polecaly klinikę dermed w krakowie, wiec rzeczywiscie tam uderzyłam. Fajne jest tez to ze przed zabiegiem jest konsultacja z linergistką ktora wypytuje babeczke na temat przewidywanego efektu. wspolnie omawiaja metode barwienia tak rzeby rzeczywiscie osiagnac 100% zadowolenia
lauraC
Debiutant
Debiutant

Postprzez Zombie » 19 listopada 2018, 11:05

Nigdy w życiu ie zrobiłabym sobie tego typu makijażu.
Zombie
Mistrz
Mistrz

Postprzez tekilka » 20 grudnia 2018, 14:26

W Warszawie polecam Dominikę Kossakowską z salonu Jest Pięknie. Makijaż w jej wykonaniu wygląda bardzo naturalnie, nie jest przerysowany . A jest to pewnie zasługą jej dużego doświadczenia oraz temu, że jest dokładna i rzetelna. poza tym to bardzo sympatyczna osoba, stwarza fajną atmosferę podczas zabiegu :)
tekilka
Debiutant
Debiutant

Postprzez kristopher21 » 27 grudnia 2018, 01:50

Ja na mikołajki zafundowałem żonie wizytę w Madame Art na makijaż permanentny bo od dawna o nim marzyła, miałem małe obawy że będzie wyglądać sztucznie, ale się myliłem, wygląda oszałamiająco, żona jest przeszczęśliwa, ja również ponieważ wiem że jest zadowolona z prezentu.
kristopher21
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Planeta kobiet