dobry sposób na stres

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: dobry sposób na stres

Postprzez mangusma » 14 sierpnia 2018, 16:11

Na http://badzkims.com.pl/motywacja/ znalazłam proste rady jak sobie radzić ze stresem. Dla mnie nie jest to takie proste. Mam stresującą pracę i życie. Ciągle dzieje się coś na co wpływu nie mam. Wyczytałam tam, że pływanie pomaga się odstresować i to mnie zmotywowało do chodzenia na basen. Aż się :wstyd: wstyd przyznać, ale stres odbił się na mojej twarzy.. Kobietki wiedzą o czym mówię.
mangusma
Debiutant
Debiutant

Postprzez molekos » 25 września 2018, 14:58

Bardzo dobrym sposobem jest dobry, spokojny sen. Warto jest o tym poczytać na tym oto blogu: https://melatoninka.pl/ -jest tam wiele ciekawych wpisów dotyczących właśnie tematyki snu, polecam!
molekos
Debiutant
Debiutant

Postprzez filmowa01 » 26 września 2018, 15:50

Na stres wystarcza mi dobra muzyka, kieliszek winka i książka. Po godzince jestem całkowicie zrelaksowana.
filmowa01
Debiutant
Debiutant

Postprzez Ambrozja22 » 29 października 2018, 10:06

Ja staram się odstresowywać przez wysiłek fizyczny, dlatego np. często biegam:) Dawniej z aplikacją, później przerzuciłam się na zegarek sportowy. Jakiś czas temu zamówiłam zegarek Suunto na Zegarownia.pl i po wpisaniu kodu ,,Fitbodies'' dostałam 10 proc. zniżki:) Ten kod powinien nadal działać w razie czego:)
Ambrozja22
Debiutant
Debiutant

Postprzez jolka91 » 29 października 2018, 12:26

Przeważnie u mnie na stres to świetnie sprawdza się przegladanie ofert sklepów. Tak zwane przeze mnie myszkowanie po internecie. A jak już nie mam kolpetnie ochoty na nic to zdecydowanie lepiej wole postawić na dobry film i odpoczynek w łóżku.
jolka91
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez kamil3 » 29 października 2018, 18:15

dobra muza polecam rapmajstra :D albo polecam dużo piwka winka itd :D
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Poprzednia strona

Powrót do Planeta kobiet