Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Postprzez Mysia84 » 17 lutego 2012, 19:26

Która kosmetyczka wykona najlepiej i najtrwalej zabieg przedłużania i zagęszczania brwi ?? Korzystała któraś z Pań z takiego zabiegu ?? Jak efekt ??
Mysia84
Guru
Guru

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Postprzez Ciekawska » 17 lutego 2012, 21:49

W skólyszynie ma swój salon Pani Marta Wędrychowicz i jest bardzo dobra:) ja do niej chodze na rzesy ,takze moge polecic z czystym sumieniem:)
Ciekawska
Debiutant
Debiutant

Postprzez The Nun » 17 lutego 2012, 21:53

Mysia84 napisał(a):Która kosmetyczka wykona najlepiej i najtrwalej zabieg przedłużania i zagęszczania brwi ?? Korzystała któraś z Pań z takiego zabiegu ?? Jak efekt ??

Jeżeli przedłużanie rzęs, to tylko w Salonie Zdrowia i Urody Estilo, które mieści się w Nowym Żmigrodzie..
The Nun

Postprzez natali » 18 lutego 2012, 07:01

Dokładnie tak w Nowym Zmigrodzie P.Melania wykonuje super trwałe rzęsy, jest w pełni do tego wykwalifikowana :)pozdrowienia dla Pani Melanii
natali
Guru
Guru

Postprzez mchloek » 18 lutego 2012, 13:05

Mam do Was pytanko, mianowicie jaka jest cena przedłużenia i jak długo takie rzęsy wytrzymują. AAA i czy nie niszczy to naturalnych rzęs. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.
mchloek
Guru
Guru

Postprzez krutka » 20 lutego 2012, 13:18

Witam
Czy ja mogę prosić o jakiś namiar na panią Martę ze Skołyszyna?
Podobno ma stronę w sieci, ale nie mogę jej namierzyć.
Z góry dziękuję :-)
krutka
Początkujący
Początkujący

Postprzez Jaślanka » 20 lutego 2012, 13:27

mchloek napisał(a):Mam do Was pytanko, mianowicie jaka jest cena przedłużenia i jak długo takie rzęsy wytrzymują. AAA i czy nie niszczy to naturalnych rzęs. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

Podłączam się do pytania ;)
I jak długo efekt sie utrzymuje? :)
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez estilo » 20 lutego 2012, 20:12

Dziękuję za miłe opinie :)
Jeśli chodzi o przedłużanie rzęs to naturalne rzęsy nie niszczą się ponieważ klej jest specjalnie dla nich wyprodukowany i w każdej chwili można go usunąć bez ubytku na rzęsach.
Efekt utrzymuje się od 60 do 90 dni, gdyż tyle trwa cykl włosa, który po tym czasie wypada wraz ze sztuczną rzęsą. Po tym czasie można uzupełnić rzęsy, przyklejając je do nowych odrośniętych i dalej efekt mamy jak za pierwszym razem lub można ściągnąć pozostałe doklejone.

W każdym razie polecam ten zabieg, gdyż efekt jest śliczny, jak i wygodny choćby przez to, że nie trzeba ich malować, gdyż wyglądają jakby były pomalowane i można wykonywać wszystkie inne codzienne czynności bez obaw o przedłużone rzęsy :)
estilo
Debiutant
Debiutant

Postprzez Jaślanka » 20 lutego 2012, 22:23

Ile kosztuje taka zabawa?:)
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez estilo » 21 lutego 2012, 11:29

U nas ten zabieg kosztuje 170zł. Jest to droższa zabawa ale z tego co wiem w Jaśle i dalej zabiegi te wykonują nawet za 300zł.
Zależy od lokalu, lokalizacji... U nas pracujemy na produktach Secret Lashes także zabieg jest w pełni bezpieczny :)
estilo
Debiutant
Debiutant

Postprzez Mysia84 » 21 lutego 2012, 14:09

"U nas ten zabieg kosztuje 170zł. Jest to droższa zabawa ale z tego co wiem w Jaśle i dalej zabiegi te wykonują nawet za 300zł.
Zależy od lokalu, lokalizacji... U nas pracujemy na produktach Secret Lashes także zabieg jest w pełni bezpieczny :)"

A gdzie dokładnie znajduje się ten "WASZ" lokal ?????
Mysia84
Guru
Guru

Postprzez wiolka666 » 21 lutego 2012, 14:14

przeciez pisze ze estilo jest w nowym zmigrodzie wyzej wiec tam:) a wracajac do tematu dziewczynki fajnie to wyglada takie rzesy ja nigdy nie próbowąłm nawet nie widziałam nikogo zpo takim czymś moze warto spróbowac:)
wiolka666
VIP
VIP

Postprzez cperek » 21 lutego 2012, 21:48

Witam z tego co wiem to pani Jadzia z AVANGARDY profesionalnie przedłuża rzęsy metodą Nouveau Lashes.
cperek
Debiutant
Debiutant

Postprzez kasiek0011 » 22 lutego 2012, 13:32

cperek napisał(a):Witam z tego co wiem to pani Jadzia z AVANGARDY profesionalnie przedłuża rzęsy metodą Nouveau Lashes.

Taaak? a to od kiedy pani Jadzia tak profesjonalnie przedłuża rzęsy i kiedy zdobyła doświadczenie, skoro na szkoleniu była kilka dni temu i do tej pory tego nie robiła? Może to wrodzony talent :rotfl:
Wstyd pani Jadziu, wstyd- podszywać się pod kogoś innego, żeby robić sobie autoreklamę.
Rozumiem, że kryzys, ale żeby w ten sposób robić z klientek kretynki wciskając im taki kit to jest już przesada. :wstyd:
kasiek0011
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez landri101 » 22 lutego 2012, 16:25

zastanówcie się, bo ten zabieg trzeba powarzać wieki sie nie bd te rzesy trzymać i co najgorsze wypadają razem z naturalnymi rzesami i póxniej nie fajnie to wygląda ;)
landri101
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Następna strona

Powrót do Opinie