Program internetowy do faktur

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Re: Program internetowy do faktur

Postprzez gerffi » 4 lipca 2015, 13:23

Witam, mogę ci zaproponować rozwiązanie fakturowania online jakiego ja używam, posiadam programy Faktura Small Business podłączone do bazy sieciowej MySQL która jest też wykupiona od firmy Mega-Tech której kupiłem oprogramowanie. Jest to fajne rozwiązanie bo dane są na serwerze zewnętrznym, a ja z moich trzech oddziałów jakie posiadam wystawiam faktury. Wszyscy widzimy te same dane co jest super ;-)
gerffi
Debiutant
Debiutant

Postprzez luiza741 » 6 lipca 2015, 14:44

Sprawdź sobie Faktura Small Business. Z tego co wiem jest to prosty w obsłudze program do wystawiania faktur. Poza tym nie kosztuje dużo a licencja jest dożywotnia. Ja póki co proszę księgową by wystawiała faktury ale jest to dość kosztowne dlatego chcę to robić sama. odpowiedni program na pewno dużo ułatwi.
luiza741
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez x_n » 12 czerwca 2016, 09:42

Też szukam jakiegoś w miarę prostego, najlepiej działającego online programu do faktur. Możecie polecić mi coś w tym zakresie?
x_n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez kslz » 13 czerwca 2016, 10:44

x_n napisał(a):Też szukam jakiegoś w miarę prostego, najlepiej działającego online programu do faktur. Możecie polecić mi coś w tym zakresie?

Opcji jest sporo. Znam kilka osób które wystawiają faktury ręcznie :) Inne używają do tego excela. Osobiście przejrzałem chyba z 10 różnych programów i gdybym miał jakiś polecić to byłby to INWO.
Prosty program działający z poziomu przeglądarki. A wiec bez konieczności instalowania na komputerze, robienia aktualizacji, przeprowadzania archiwizacji. Fakturę wystawiasz w 30 sekund. Rejestracja i do 3 faktur w miesiącu jest za free. Opcja bez limitów to wydatek 7 zł + VAT.
kslz
Obyty
Obyty

Postprzez sara-narat » 6 października 2016, 11:20

Bardzo przyjazna jest fakturownia.pl ewentualnie infakt.pl. Oba są płatne ale nie są to takie duże pieniądze jak za księgową, jeśli wystawia się stosunkowo mało faktur w miesiącu 30-50 faktur to polecam. Można robić tam zestawienia miesięczne, kwartalne, faktury korygujące i wszystko co jest potrzebne :)
sara-narat
Debiutant
Debiutant

Postprzez xaero » 6 października 2016, 12:07

Osobiście korzystam z erpxt.pl , wcześniej się to nazywało ifaktury24.pl , jestem póki co zadowolony :luka:
xaero
Debiutant
Debiutant

Postprzez roszponka30 » 9 marca 2017, 19:48

Osobiście nie poleciłabym programu online. To jednak są dane firmy, tajemnice handlowe a udostępniasz je osobom trzecim. No nie wiem ale warto się zastanowić. U mnie w firmie używamy innego programu. Można go zainstalować na kilku stanowiskach a dane są przechowywane na serwerach firmowych i żaden obcy nie ma do niech dostępu. Pobierz sobie testową wersję ze strony fakturalight.pl Mam nadzieję że przypadnie Ci do gustu :D
roszponka30
Debiutant
Debiutant

Postprzez toolpusher » 14 marca 2017, 03:13

Ja używam Fajna Faktura.
toolpusher
Bywalec
Bywalec

Postprzez kobold » 21 marca 2017, 15:41

żonka też używa program fajna faktura - nie jest online ale dla niej to akurat zaleta :D

bo sam odpowiadasz za swoje dane a nie firma zewnętrzna u której podpisałeś umowę o wyjęciu spod odpowiedzialności - jak sie coś z danymi zrypie to masz peszek - wsyzstko poszło sie...

jak masz to na dysku to 2 peny za 20 zł i robisz kopie zapasowe od ręki - a chyba bardziej ufasz sobie niż innym - prawda ?
kobold
Początkujący
Początkujący

Postprzez Zeniko » 11 marca 2019, 13:35

Ostatnio poleciłam kuzynce i sama używam Faktura Small Business. To program do wystawiania faktur z JPK, dokumentów kasowych i innych dokumentów. Szybko się wystawia, wysyła mailem do klienta, jest darmowy, można go wtedy potestować. My jesteśmy bardzo zadowolone.
Zeniko
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu