Rolety, karnisze u kogo ?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Re: Rolety, karnisze u kogo ?

Postprzez karol83 » 26 lutego 2014, 11:32

My rolety wewnętrzne zamawialiśmy na allegro z firmy Roletex. Zewnętrznych nie posiadamy...bo są nam niepotrzebne.
karol83
Bywalec
Bywalec

Postprzez amma5 » 26 lutego 2014, 12:04

Anna Wal napisał(a):Pan Marek Kwiatkowski firma ALMET 606 959 615 może nie powinnam dawać numeru ale gość robi solidnie i niedrogo.

Faktycznie ten pan robi niedrogo, jest też miły , ale niestety nie zgodzę się że solidny. Robiłam rolety u niego i od początku się zacinały. Miały się niby ,,rozruszać", ale do dziś za każdym razem mam problem z ich rozwinięciem, a minęło już sporo czasu. Nie wiem czy tylko w moim przypadku tak się zdarzyło, czy więcej osób które robiły u tego pana tak ma , ale ja mam takie doświadczenia z tą firmą . Nie polecam też pana Sondeja - firma na ul. 3-go Maja - tu sytuacja jest odwrotna, robi solidnie, ale jest baaaardzo niesłownym fachowcem. Można się umawiać i wydzwaniać do niego kilka, a nawet kilkanaście miesięcy i nie zawsze udaje się zakończyć pozytywnie sprawę. Umawia się na konkretny dzień i godzinę i nie przyjeżdża. Potem się coś tam tłumaczy i znowu umawia na jakiś termin i nie przyjeżdża. A potem długo nie odbiera telefonu. I tak w kółko. Tak było w moim przypadku, jak i znajomych. Ale jak w końcu udało się, to owszem zrobił wszystko porządnie. Za kolejnym razem, gdy chciałam rolety na inne okna, już po kilku tygodniach telefonowania poddałam się i zrezygnowałam z czekania na tego pana. :zalamany:
amma5
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez karol83 » 27 marca 2014, 00:47

To dlaczego nie złożyłaś reklamacji? Warto korzystać ze swoich praw, aby albo poprawić jakość oferowanych towarów, albo wyeliminować partaczy z rynku. Zapłaciłaś więc żądaj odpowiedniej jakości.
karol83
Bywalec
Bywalec

Postprzez Charlie_P » 27 marca 2014, 02:18

ja zamawiałem okna i rolety w firmie oknower w Krośnie. Mam je już ok 5 lat i jestem w 100% zadowolony, bardzo wporządku właściciel, można z nim negocjować ceny, na wszystko jest gwarancja itd. nie wciska kitu byleby coś sprzedać, tylko potrafi naprawdę dobrze doradzić, powiedzieć za i przeciw danych produktów.
Charlie_P
VIP
VIP

Postprzez pitek713 » 2 listopada 2014, 01:05

Ja ostatnio korzystałem ze świata firan i zasłon rolety bardzo fajne roletki rzymskie mi wykonali i jestem zadowlony
pitek713
Debiutant
Debiutant

Postprzez czeszka » 3 listopada 2014, 12:17

w..........sklepie....... :piwo:
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez adi1 » 5 listopada 2014, 18:41

Charlie_P napisał(a):ja zamawiałem okna i rolety w firmie oknower w Krośnie. Mam je już ok 5 lat i jestem w 100% zadowolony, bardzo wporządku właściciel, można z nim negocjować ceny, na wszystko jest gwarancja itd. nie wciska kitu byleby coś sprzedać, tylko potrafi naprawdę dobrze doradzić, powiedzieć za i przeciw danych produktów.
Firma Oknower pięć lat temu nie istniała :)
adi1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez alibabka23 » 9 listopada 2014, 22:54

miał ktoś te tanie rolety z Biedronki w domu? :P Dobre są?
alibabka23
Początkujący
Początkujący

Postprzez monsoon » 10 grudnia 2014, 09:42

Może spodobają Ci się żaluzje? Mi też ciężko dogodzić - nie podoba mi się byle co, dlatego cieszę się, że w końcu trafiłam na coś dobrego tak jak w wypadku żaluzji o których mówię.
Mam w domku u siebie coś takiego: http://www.meblark.com/produkty/zaluzje sprawdź, może Ci się spodobają.
monsoon
Weteran
Weteran

Postprzez beti » 10 grudnia 2014, 20:57

polecam firme rollex na wprost malopolski jadac do zolkowa,krotki czas oczekiwania,cena najlepsza w tym co mi pasowalo i godny polecenia...
beti
Guru
Guru

Postprzez ironia » 15 kwietnia 2015, 09:53

rolety przez neta zamawialam natomiast karnisze w majstrze znalazlam fajne :) problem w jasle jest jedynie z fajnymi rzymskimi bo sa dosc drogie i widac ze u nas trudno to dostac
ja mam natomiast pytanie o nawietrzniki wie ktos gdzie moge w jasle cos takiego zamowic bo mi sie cholera jeden ułamał :(
ironia
Mistrz
Mistrz

Postprzez Paulina67 » 20 sierpnia 2018, 13:55

Polecam ludzi z Masters w Krakowie. Mają przede wszystkim ofertę bardzo różnorodną. Duzy wybór osłon wewnętrznych i zewnętrznych plus różne półki cenowe. Nie trzeba się od razu u nich porywać na najdroższe rozwiązania (choć nie ukrywam, że mnie te wzmacniane rolety zewnętrzne antywłamaniowe kusiły).
Paulina67
Bywalec
Bywalec

Postprzez Havis » 11 listopada 2018, 16:30

Warto zajrzeć w sprawie rolet jeszcze tutaj https://www.agatarolety.pl/ . Mają naprawdę ogromny wybór wybór różnego rodzaju rolet. Rolety zamawiane w takim miejscu są zdecydowanie lepsze, niż gotowce z supermarketu. Są idealnie dopasowane do każdego okna. Robione na konkretny wymiar sprawdzane są pod każdym względem. Nie ma mowy o skazach na materiale, co często zdarza się na tych kupowanych w marketach. Fakt, cena jest minimalnie wyższa, jednak moim zdaniem warto dopłacić i mieć pewność, że wszystko będzie na najwyższym poziomie.
Havis
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu