Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Wydarzenia i komentarze z Jasła

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Postprzez salaterka00 » 19 grudnia 2016, 14:00

Outlety to super okazje dla oszczędnych. Zazwyczaj sa tam towary powystawowe w obniżonych cenach, a jak sie jeszcze potargujesz to troche zejdą z ceny. Tego Outletu już niestety nie ma w tym miejscu, ale był to bardzo fajny sklep. Mieli dobrą ofertę i najniższe ceny. Tylko ze towar powystawowy często był delikatnie obity, porysowany, uszkodzony. Tzreba było zwracać uwagę na to co sie kupuje
salaterka00
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez bocz3k » 18 stycznia 2017, 16:24

Ja juz od dawna nie mam ochoty kupować w sklepach stacjonanych, bo wybór nie jest jakoś porywający. Moim zdaniem znacznie lepsze ceny i oferty są po prostu w sieci
bocz3k
Początkujący
Początkujący

Postprzez pilotec » 19 stycznia 2017, 12:03

No trudno się z Tobą nie zgodzić. Ja poluję głównie na promocję, przeglądam różne sklepy, no i często bywam na ceneo czy skąpcu:)
pilotec
Początkujący
Początkujący

Postprzez pilotec » 30 stycznia 2017, 15:07

No i bardzo dobrze. Trzeba się jakoś zmotywować do noworocznych postanowieniem. też mi się ostatnio ten sklep pokazał w reklamach. Kliknąłem sobi i zamówiłem telewizor. Dali dobrą ceną i długą gwarancję, więc w sam raz.
pilotec
Początkujący
Początkujący

Postprzez bocz3k » 31 stycznia 2017, 11:05

Coś czuję, że znowu za miesiąc do tego sklepu zawitam, bo większy telewizor też by mi się zdecydowanie przydał:) Poszukam jakiejś fajne oferty u nich:)
bocz3k
Początkujący
Początkujący

Postprzez elabarbara » 23 czerwca 2018, 09:34

Ja zazwyczaj nie patrzę na ceny i wyprzedaże, fakt kuszą takie okazje, ale ja wolę zainwestować w dobre urządzenie które będzie spełniać moje oczekiwania względem użytkowania. Jakiś czas temu wymieniałam piekarnik i szukałam na prawdę funkcjonalnego z wieloma funkcjami i wybór padł na Candy model WATCH-TOUCH . I jestem zadowolona z zakupu.
elabarbara
Początkujący
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Nasze miasto