PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: PiS - rządy i opozycja

Postprzez Jozin.1 » 12 maja 2018, 20:14

A nie pisałem ??? Przecież POprzednicy też tak robili więc o co ten hałas ??? Że "Dobra zmiana" ?? Nie - jest "Dobra, zmiana..."
Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 12 maja 2018, 20:30

Sorry, nie wiedziałem, że polityka polega na tym, by po wygranych wyborach realizować program opozycji a na stanowiskach w spółkach Skarbu Państwa pozostawiać nominatów poprzednio rządzących. W sumie to jak PiS wygrał wybory, to powinien zostawić ministrów z Platformy, wojewodów, a nawet samą Evitę "metr w głąb" Kopacz. Dużo się od ciebie można dowiedzieć o polityce. Naprawdę dużo!
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez Jozin.1 » 12 maja 2018, 23:21

Taaaaaaaaaaa, szkoda,że przed wyborami Szydło nie powiedziało, że chodzi im tylko o zmianę kolesi przy korycie a reszta zostanie tak jak było....
Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 12 maja 2018, 23:29

To ty myślałeś, że jak PiS wygra wybory to dalej będzie rządzić Platforma??? I teraz masz pretensje do Beaty Szydło, że nie powiedziała ci, że jak wygra PiS to PiS będzie rządził??? Hmm... pewnie nie wiedziała, że zwolennicy PO to intelektualnie szczególny sort... :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez gara » 13 maja 2018, 12:02

Sun Tzu napisał(a):To ty myślałeś, że jak PiS wygra wybory to dalej będzie rządzić Platforma??? I teraz masz pretensje do Beaty Szydło, że nie powiedziała ci, że jak wygra PiS to PiS będzie rządził??? Hmm... pewnie nie wiedziała, że zwolennicy PO to intelektualnie szczególny sort... :rotfl:

Można rządzić, ale ma być tak jak było!
Jozin umysłowo to ameba.
gara
VIP
VIP

Postprzez Jozin.1 » 13 maja 2018, 18:38

koronkowiec złocisty napisał(a):
Sun Tzu napisał(a):To ty myślałeś, że jak PiS wygra wybory to dalej będzie rządzić Platforma??? I teraz masz pretensje do Beaty Szydło, że nie powiedziała ci, że jak wygra PiS to PiS będzie rządził??? Hmm... pewnie nie wiedziała, że zwolennicy PO to intelektualnie szczególny sort... :rotfl:

Można rządzić, ale ma być tak jak było!
Jozin umysłowo to ameba.

Widać, że guano zrozumiałeś pantofelku.....co wcale mnie nie dziwi....
Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez biosqn » 13 maja 2018, 20:16

Dziel i rządź... pis, po, psl, sld, .n,kukiz15, to jeden wielki układ i robią was w konia od ponad 30l a Wy się kłócicie kto ma więcej racji pomagając im w tym planie.
biosqn
Debiutant
Debiutant

Postprzez grzeh » 13 maja 2018, 21:02

Komentarz Tygodnia: Najbardziej strzeżona tajemnica MSZ
https://www.youtube.com/watch?v=sFx7Lj0SSns

Sumliński bardzo OSTRO ws. aktu 447: "Czy Czaputowicz jest kompletnym idiotą?" Upadek Polski?
https://www.youtube.com/watch?v=4029OBMCJtM

dwie wypowiedzi: Gadowskiego i Sumlinskiego
grzeh
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 14 maja 2018, 06:48

dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 14 maja 2018, 07:15

Taaak... To kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie rozwiąże problem niepełnosprawnych? Bo fachowcy mówią coś o miliardach złotych, wyrokach Trybunału Konstytucyjnego i paru innych sprawach ale skoro magister dragoness, specjalistka od wszystkiego, twierdzi, że jest inaczej to mam wątliwości, komu wierzyć :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 14 maja 2018, 07:18

Sun Tzu napisał(a):Taaak... To kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie rozwiąże problem niepełnosprawnych? Bo fachowcy mówią coś o miliardach złotych, wyrokach Trybunału Konstytucyjnego i paru innych sprawach ale skoro magister dragoness, specjalistka od wszystkiego, twierdzi, że jest inaczej to mam wątliwości, komu wierzyć :rotfl:

To tylko przykład "praworządności" i wyrzucania pieniędzy. No ale skoro naczelny merdacz PiSu twierdzi, że wszystko jest w porządku... :rotfl:
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 14 maja 2018, 08:10

Widzisz... Problem w tym, że poziom Twoich postów zszedł do takiego poziomu, że - mimo moich usilnych starań - nie jestem w stanie traktować Cię poważnie. Bo jak niby mam traktować poważnie kogoś, kto problem osób niepełnosprawnych skupia do kilkudziesięciu tysięcy złotych wydawanych na ochronę A. Macierewicza? Swoją drogą, to przeraża mnie ten Twój fanatyzm i to sformatowanie w myśl którego - niczym u psa Pawłowa - na slowo "Macierewicz" wyświetla Ci się od razu: zło, straszne oczy, itp. Rozumiem, że Totalna Opozycja i durnie spod jej znaku za wszelką cenę chcą podtrzymywać zainteresowanie protestem w Sejmie, ale postaraj się potraktować problem nieco bardziej poważnie. Oczywiście, jeżeli Twój poziom wiedzy i fanatzyzm Ci na to pozwala...
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 14 maja 2018, 12:20

W rządzie za to mamy "specjalistów" co się zowie https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater I żeby nie było, że źródło "nie takie" https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 05730.html
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 14 maja 2018, 13:32

Hmm... Czy mogłabyś mi w sposób przystępny - tak jak dyletantowi - wytłumaczyć, co to są bitcoiny i na czym polega "tragedia" Polski, że ta firma przeniesie się na Maltę?
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 14 maja 2018, 17:51

Jeśli jesteś w stanie, przeczytaj ostatni akapit artykułu.
dragoness
VIP
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna strefa