PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: PiS - rządy i opozycja

Postprzez dragoness » 18 maja 2018, 07:09

Sun Tzu napisał(a):
Nie. Rządowi absolwenta podstawówki. Godnym spadkobiercom poprzedniego ustroju.

Taaak... To Beata Szydło i Mateusz Morawiecki tylko podstawówkę skończyli? Dużo można się od pani magister dowiedzieć ciekawego...

I nowa świecka tradycka; Sun Tzu udaje głupka jak nie ma argumentow. Nudny jesteś.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 18 maja 2018, 07:22

Argumentów w jakiej sprawie pani magister?
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 18 maja 2018, 07:26

Ostatnio w większości spraw, niestety. I idź na jakieś studia, byle jakie, bo kompleksy na punkcie wykształcenia cię wykończą :D a oto post, od ktorego ta "dyskusja" się zaczęła
Sun Tzu napisał(a):
Po prostu nie spodobalo się rządowi podsumowanie ich zachowania

Rządowi pani magister?

Odpowiedziałam na post, a że najwyraźniej istnieje problem z logicznym formułowaniem przez ciebie wypowiedzi, to już nie moja wina.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 18 maja 2018, 07:38

Aaa... Uznałem, że pani magister pisząc, że "rządowi" nie podobał się jakis tekst i dlatego prokuratura wszczęła dochodzenie plecie jak potłuczona. Jak się okazuje, miałem rację. Powinna pani magister iść na jakiś skrócony kurs z logiki... Rozumiem, że nie podoba się pani magister rząd, ale zarzucanie temu rządowi wszystkiego, co tylko ktoś sobie wymyśli jest po prostu zabawne. Jak w damskiej ubikacji w pani placówce oświatowej zabraknie papieru toaletowego, to też pani napisze, że to wina rządu?
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez asterka » 18 maja 2018, 07:50

logiczne ,logicznie, logika= takie słowa zna typowy nauczycielski beton komunistyczny .
asterka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez dragoness » 18 maja 2018, 08:54

Sun Tzu napisał(a):Aaa... Uznałem, że pani magister pisząc, że "rządowi" nie podobał się jakis tekst i dlatego prokuratura wszczęła dochodzenie plecie jak potłuczona. Jak się okazuje, miałem rację. Powinna pani magister iść na jakiś skrócony kurs z logiki... Rozumiem, że nie podoba się pani magister rząd, ale zarzucanie temu rządowi wszystkiego, co tylko ktoś sobie wymyśli jest po prostu zabawne. Jak w damskiej ubikacji w pani placówce oświatowej zabraknie papieru toaletowego, to też pani napisze, że to wina rządu?

Mści się brak znajomości interpunkcji, niestety. Proszę się tym zająć, oraz wytłumaczyć swojej koleżance, że brak przecinka czasem robi wielką różnicę w odbiorze. Owszem, prokuratura plecie jak potłuczony, bo boi się odwołania "rozkazem z dnia..."
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 18 maja 2018, 09:20

Jezu! To teraz jeszcze mam pani magister tłumaczyć to, co pani magister sama napisała? Nie za dużo ode mnie pani magister wymaga? Ale, żem człowiek wyrozumiały dla bliźnich tłumaczę, co pani magister napisała: oskarżyła pani rząd o ręczne kierowanie prokuraturą... I oskarża pani nadal... Ma pani na to jakieś dowody w omawianej sprawie czy tylko sobie pani magister tak - tradycyjnie - plecie "trzy po trzy"?
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 18 maja 2018, 14:05

Stwierdzam fakt, że w normalnym kraju nikomu nie przyszłoby do głowy ciągać satyryka po sądach.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 18 maja 2018, 14:34

Zawsze podejrzewałem, że Niemcy to jednak nie jest normalny kraj...
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 18 maja 2018, 15:11

Sun Tzu napisał(a):Zawsze podejrzewałem, że Niemcy to jednak nie jest normalny kraj...

Ktoś powiedział, że jest?
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 18 maja 2018, 15:57

Zawsze też podejrzewałem, że Francja jest nienormalna... Ale, żeby nawet Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu uznał, że skazanie satyryka nie narusza prawa to mi się po prostu w głowie nie mieści... To co pani magister? Długo będę czekał, aż pani magister nazwie Niemców, Francuzów i ETPC "godnymi spadkobiercami poprzedniego ustroju"?
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez grzeh » 18 maja 2018, 16:33

dragoness napisał(a):Poproszę cytat z felietonu, nie jakąś marną przeróbkę. A donos do prokuratury ktoś złożył, prawda? http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/an ... kim-kraju#

dragoness, ja stwierdzam tylko tyle ile wyczytałem z podlinkowanych przez Ciebie artykułów.
Nawet nie wyobrażam sobie że linkowany przez Ciebie portal WP - sugeruje nieprawde.. ;o)

Nie czytałem felietonu ale proszę Cię o jego podlinkowanie.
grzeh
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 18 maja 2018, 19:56

Fragmenty felietonu cytowane w tekście. Niestety papierowego wydania nie posiadam. Słowo "naród", ani jego pochodna nie zostało użyte.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Jozin.1 » 19 maja 2018, 17:06

Obrazek
Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez Jozin.1 » 19 maja 2018, 23:55

z cyklu :"Internet pamięta"....