PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: PiS - rządy i opozycja

Postprzez ajaks1 » 16 września 2018, 13:27

Ty jesteś jednak głupsza niż ustawa przewiduje i takie coś zostało nauczycielem, wyrazy współczucia dla twoich uczniów. Twoje inwektywy mi wiszą, leje na nie sikiem prostym to po pierwsze, po drugie jak widać po linkach, które wrzucasz bardzo interesujesz się tym co pisze gazeta wybiórcza. Po trzecie nie wiem jakie są moje media bo ja nie podniecam się w przeciwieństwie do ciebie jakimiś bzdurnymi artykulikami wypisywanymi przez dziennikarzyny, w których często mamy do czynienia z przekłamaniami i generalnie wisi mi to, że jakaś prowokatorka feministka dostała strzała w papę na jakiejś tam manifestacji a potem biedaczka robi z siebie ofiarę(losu) i biega do tvn czy wybiórczej i się wypłakuje, ojej jakie to wzruszające. Mam ciekawsze rzeczy do roboty.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez dragoness » 16 września 2018, 13:36

ajaks1 napisał(a):Ty jesteś jednak głupsza niż ustawa przewiduje i takie coś zostało nauczycielem, wyrazy współczucia dla twoich uczniów. Twoje inwektywy mi wiszą, leje na nie sikiem prostym to po pierwsze, po drugie jak widać po linkach, które wrzucasz bardzo interesujesz się tym co pisze gazeta wybiórcza. Po trzecie nie wiem jakie są moje media bo ja nie podniecam się w przeciwieństwie do ciebie jakimiś bzdurnymi artykulikami wypisywanymi przez dziennikarzyny, w których często mamy do czynienia z przekłamaniami i generalnie wisi mi to, że jakaś prowokatorka feministka dostała strzała w papę na jakiejś tam manifestacji a potem biedaczka robi z siebie ofiarę(losu) i biega do tvn czy wybiórczej i się wypłakuje, ojej jakie to wzruszające. Mam ciekawsze rzeczy do roboty.

Jesteś nudny. Spadaj.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez ajaks1 » 16 września 2018, 13:39

Wzajemnie sayonara dragoness, dowartościowuj się dalej pisaniem tych swoich wypocin.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez dragoness » 17 września 2018, 00:00

dragoness
VIP
VIP

Postprzez boryna » 17 września 2018, 12:13

Polska musi być bardzo szczęśliwym krajem jeśli takie pierdoły stają się przedmiotem "rozmyślań" jego obywateli.
Wiem, że historia jest nauką olewaną przez wszystkie środowiska lewackie...ale...
nie bez przyczyny ważne decyzje zapadały w tzw "radzie starszych" czyli osób ze zmniejszającymi się potrzebami bytowymi,
a z powiększającym się doświadczeniem.
boryna
Guru
Guru

Postprzez NestorZajac » 17 września 2018, 17:09

Patrząc tak ogólnie na rządy aktualnej opozycji to nie wszystkie ustawy są złe lecz znaczna większość jest nie do przyjęcia.

algorytmy sztucznej inteligencji
NestorZajac
Debiutant
Debiutant

Postprzez Jozin.1 » 17 września 2018, 17:31

NestorZajac napisał(a):Patrząc tak ogólnie na rządy aktualnej opozycji to nie wszystkie ustawy są złe lecz znaczna większość jest nie do przyjęcia.

algorytmy sztucznej inteligencji

Co ty pieprzysz durny spamerze ????
Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez grzeh » 17 września 2018, 19:38

Witold Gadowski - Debata Jedynki 03.09 - Nowa odsłona w sprawie SKOK Wołomin
https://www.youtube.com/watch?v=iTPcWqJIcvw

https://www.polskieradio.pl/7/4399/Artykul/2185292
grzeh
VIP
VIP

Postprzez luc_ponownie » 18 września 2018, 00:01

boryna napisał(a):Polska musi być bardzo szczęśliwym krajem jeśli takie pierdoły stają się przedmiotem "rozmyślań" jego obywateli.

Albo na tyle udręczonym przez różnych ("szeregowych" i nie tylko) p.osłów, że każdy sposób by wywalić ich na śmietnik historii jest dobry.

boryna napisał(a):Wiem, że historia jest nauką olewaną przez wszystkie środowiska lewackie...ale...
nie bez przyczyny ważne decyzje zapadały w tzw "radzie starszych" czyli osób ze zmniejszającymi się potrzebami bytowymi,
a z powiększającym się doświadczeniem.

Gerontokracja Partiokratyczna - doprawdy to nie jest rozsądny pomysł. "Rada starszych" to sobie mogła być w prymitywnych społeczeństwach na poziomie plemiennym w czasach przed głęboką starożytnością.
Obecnie to przydały by się osoby mające kompetencje - a te nie polegają na tym,że ktoś jest tylko starym dziadem. Stare dziady bawią się właśnie w grupę rekonstrukcyjną sanacji albo PRLu,tyle że bawia się kosztem ponad 30-milionowego (w zasadzie,nie wiadomo ile osób jeszcze zostało w Polsce) narodu. Ci ludzie to niestety - do przedszkola się co najwyżej nadają,a nie do rządzenia - czy PiS czy PO/Nowoczesna/PSL czy polityczne zombie byłego SLD - im kury szcz.ć prowadzić a nie politykę robić !
luc_ponownie
Ekspert
Ekspert

Postprzez dragoness » 18 września 2018, 09:54

Nie trzeba być starym, żeby miec demencję i durne pomysły. Oto dowód https://fakty.interia.pl/prasa/news-rze ... Id,2632658 Oczywiście odbudowane zostaną za pieniądze podatników i nie z dobrowolnych datków jak Zamek Królewski, a dodatkowo komuś się wydaje, że jak zasiądzie w pałacu, przestanie mu sloma z butów wystawać.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez grzeh » 19 września 2018, 16:55

Witold Gadowski - Debata Jedynki 17.09 - Ekstradycja Dariusza Przywieczerskiego
https://www.youtube.com/watch?v=wrN169uejOk
grzeh
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 22 września 2018, 00:34

dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 22 września 2018, 09:33

Taaak... Niech ta głupia [...], która napisała ten list potrząśnie głową (może jej się wówczas obie szare komórki zetkną ze sobą?) i zwróci uwagę na to, że gdyby nie 500+ to miałaby miesięcznie 500 zł mniej (bo na drugie dziecko świadczenie się należy niezależnie od dochodu). Co za, k...a, durna patologia!
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 22 września 2018, 11:23

Sun Tzu napisał(a):Taaak... Niech ta głupia [...], która napisała ten list potrząśnie głową (może jej się wówczas obie szare komórki zetkną ze sobą?) i zwróci uwagę na to, że gdyby nie 500+ to miałaby miesięcznie 500 zł mniej (bo na drugie dziecko świadczenie się należy niezależnie od dochodu). Co za, k...a, durna patologia!

A może nie jałmużna, bo "sie należy", tylko niech ten [....} co napisal post, zwróci uwagę, że gdyby ta madra i pracowita kobieta poszła na łatwiznę i rzuciła robotę, aby żyć ma łasce mopsów i gopsów, to komuszy rząd dałby jej "pićset" i na pierwsze dziecko, tak jak daje właśnie wszelakiej patologii. No, ale skoro właśnie o takich wyborców mu chodzi ...
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Jozin.1 » 22 września 2018, 12:30

dragoness napisał(a):
Sun Tzu napisał(a):Taaak... Niech ta głupia [...], która napisała ten list potrząśnie głową (może jej się wówczas obie szare komórki zetkną ze sobą?) i zwróci uwagę na to, że gdyby nie 500+ to miałaby miesięcznie 500 zł mniej (bo na drugie dziecko świadczenie się należy niezależnie od dochodu). Co za, k...a, durna patologia!

A może nie jałmużna, bo "sie należy", tylko niech ten [....} co napisal post, zwróci uwagę, że gdyby ta madra i pracowita kobieta poszła na łatwiznę i rzuciła robotę, aby żyć ma łasce mopsów i gopsów, to komuszy rząd dałby jej "pićset" i na pierwsze dziecko, tak jak daje właśnie wszelakiej patologii. No, ale skoro właśnie o takich wyborców mu chodzi ...

Przecież patologią łatwiej sterować, wystarczy rzucić jakiś ochłap albo poszczuć na inną grupę....
Jozin.1
VIP
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna strefa