PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: PiS - rządy i opozycja

Postprzez Sun Tzu » 24 lutego 2019, 18:17

to kto jest zdziwiony ???

Tym, że jesteś idiotą? Nikt!
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 24 lutego 2019, 18:30

Wymienione rzeczy sfinansowały dotychczasowe rozdawnictwo pieniędzy. https://twitter.com/JacekWilkPL Strach pomyśleć, czym sfinansują kolejne.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Łyssy » 24 lutego 2019, 18:33

Sun Tzu napisał(a):
to kto jest zdziwiony ???

Tym, że jesteś idiotą? Nikt!

A Pan bez chamstwa dalej nie potrafi ???
Łyssy
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 24 lutego 2019, 18:47

dragoness napisał(a):Wymienione rzeczy sfinansowały dotychczasowe rozdawnictwo pieniędzy. https://twitter.com/JacekWilkPL Strach pomyśleć, czym sfinansują kolejne.

W tym tygodniu mam spotkanie z przedstawicielami nauczycieli poświęcone omówieniu zmian w finansowaniu gminnej oświaty. Trudny temat: nauczyciele chcą więcej zarabiać, my nie za bardzo chcemy więcej płacić. Jako, że bardzo mi się podobają poglądy pani magister nt. wszelkiego rodzaju wydatków, chętnie bym panią magister zaprosił, by - jako nauczyciel - wytłumaczyła pani magister swoim koleżankom po fachu dlaczego nie powinny dostawać więcej pieniędzy... Bo wie pani magister jak to jest: lepiej zmniejszać zadłużenie Gminy... To co? Da się pani magister zaprosić czy wystarczy, że się powołam na pani magister poglądy prezentowane na tutejszym forum? ;)
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 24 lutego 2019, 18:51

Sun Tzu napisał(a):
dragoness napisał(a):Wymienione rzeczy sfinansowały dotychczasowe rozdawnictwo pieniędzy. https://twitter.com/JacekWilkPL Strach pomyśleć, czym sfinansują kolejne.

W tym tygodniu mam spotkanie z przedstawicielami nauczycieli poświęcone omówieniu zmian w finansowaniu gminnej oświaty. Trudny temat: nauczyciele chcą więcej zarabiać, my nie za bardzo chcemy więcej płacić. Jako, że bardzo mi się podobają poglądy pani magister nt. wszelkiego rodzaju wydatków, chętnie bym panią magister zaprosił, by - jako nauczyciel - wytłumaczyła pani magister swoim koleżankom po fachu dlaczego nie powinny dostawać więcej pieniędzy...

A nie powinny? Przynajmniej tyle co związkowcy "walczący" o swoich kolegów w prywatyzowanych zakładach pracy?
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 24 lutego 2019, 18:54

Hmm... Przecież nauczyciele już dostali podwyżkę. Moja znajoma, nauczycielka dyplomowana, dostała 160 zł brutto podwyżki płacy zasadniczej...
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez Łyssy » 24 lutego 2019, 18:58

Sun Tzu napisał(a):

W tym tygodniu mam spotkanie z przedstawicielami nauczycieli poświęcone omówieniu zmian w finansowaniu gminnej oświaty. Trudny temat: nauczyciele chcą więcej zarabiać, my nie za bardzo chcemy więcej płacić. Jako, że bardzo mi się podobają poglądy pani magister nt. wszelkiego rodzaju wydatków, chętnie bym panią magister zaprosił, by - jako nauczyciel - wytłumaczyła pani magister swoim koleżankom po fachu dlaczego nie powinny dostawać więcej pieniędzy... Bo wie pani magister jak to jest: lepiej zmniejszać zadłużenie Gminy... To co? Da się pani magister zaprosić czy wystarczy, że się powołam na pani magister poglądy prezentowane na tutejszym forum? ;)

Proponuję, żeby zwyzywał ich Pan od idiotów....i to powinno zakończyć ten temat.
Łyssy
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 24 lutego 2019, 18:59

Sun Tzu napisał(a):Hmm... Przecież nauczyciele już dostali podwyżkę. Moja znajoma, nauczycielka dyplomowana, dostała 160 zł brutto podwyżki płacy zasadniczej...

Ło mamusiu... majątek. Dobiła do 3 tysięcy na rękę? Wątpię.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 24 lutego 2019, 19:04

Zapytałem ;) Mówi, że dobiła. Ale z tego, co mnie w szkole uczono na lekcjach wychowawczych, zawód nauczyciela to powołanie, idea i takie tam... O pieniądzach nic nie mówiono. A teraz, środowisko pani magister robi się takie strasznie roszczeniowe...
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 24 lutego 2019, 19:08

Sun Tzu napisał(a):Zapytałem ;) Mówi, że dobiła. Ale z tego, co mnie w szkole uczono na lekcjach wychowawczych, zawód nauczyciela to powołanie, idea i takie tam... O pieniądzach nic nie mówiono. A teraz, środowisko pani magister robi się takie strasznie roszczeniowe...

Nie, słoneczko, powołanie to się ma do zakonu.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 24 lutego 2019, 19:09

Eeee... Do zawodu nauczyciela powołanie czuję! Po co? Żeby innym stawiać dwóje!
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 24 lutego 2019, 19:14

Sun Tzu napisał(a):Eeee... Do zawodu nauczyciela powołanie czuję! Po co? Żeby innym stawiać dwóje!

No cóż, współczuję i rozumiem Twoje problemy. Z taką kadrą....
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 24 lutego 2019, 19:21

Proszę sobie wyobrazić, że w tej gminie jest naprawdę wielu bardzo ciekawych nauczycieli (i parę naprawdę bardzo atrakcyjnych nauczycielek ;) ) i dlatego mam dylemat, jak znaleźć rozwiązanie między propozycją wójta dotyczącą obniżenia wysokości dodatku za godziny łączone, oczekiwaniami nauczycieli i moją prywatna opinią...
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 24 lutego 2019, 19:37

Sun Tzu napisał(a):Proszę sobie wyobrazić, że w tej gminie jest naprawdę wielu bardzo ciekawych nauczycieli (i parę naprawdę bardzo atrakcyjnych nauczycielek ;) ) i dlatego mam dylemat, jak znaleźć rozwiązanie między propozycją wójta dotyczącą obniżenia wysokości dodatku za godziny łączone, oczekiwaniami nauczycieli i moją prywatna opinią...
https://www.prawo.pl/oswiata/pensum-lac ... 90478.html Prawo pozostaje prawem i tego się trzeba trzymać.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 24 lutego 2019, 19:58

Hmm... Pensum a dodatek za tzw. godziny łączone to jednak są dwie różne rzeczy...
Sun Tzu
VIP
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna strefa